Raportoi rrejshëm se është dhunuar, Policia arreston malishevasin

"Është arrestuar i dyshuari mashkull kosovar, pasi që është vërtetuar se i njëjti ka deklaruar rrejshëm lidhur me rastin"

Policia e Kosovës (ilustrim)

Policia e Kosovës ka bërë të ditur se ka arrestuar një person në Malishevë pasi ka raportuar rrejshëm se është dhunuar.

Policia ka shtuar se i njëjti është dërguar në mbajtje.

“Lidhur me rastin , me 17.03.2024 është arrestuar i dyshuari mashkull kosovar, pasi që është vërtetuar se i njëjti ka deklaruar rrejshëm lidhur me rastin. Me vendim të prokurorit i dyshuari është dërguar në mbajtje”, thuhet në raportin 24-orësh.

Shija e redaktorit

Spanja kampione e Evropës për herë të katërt

Ka mbaruar super ndeshja mes Spanjës dhe Anglisë në kuadër të finales së Kampionatit Evropian 2024. Pas një loje fantastike, Spanja ka përmbyllur ndeshjen me...

Spanja në finale, mposht Francën

Kombëtarja e Spanjës ka arritur kualifikimin në finale të Euro 2024, pasi mposhti me rezultat 2:1 kombëtaren e Francës në gjysmëfinale. Në pjesën e dytë...

Ballkani triumfon në ndeshjen e parë kualifikuese në Ligën e...

Ballkani ka fituar 2-1 ndaj Santa Coloman në 1/8 e fazës kualifikuese në Ligën e Kampionëve. Ndeshja nisi me një ritëm të qetë, por që...

Të fundit nga rubrika