RIGA PHARM shënon 10-vjetorin e themelimit të kompanisë

10 vjet më parë, Riga Pharm ishte thjesht një barnatore e rëndomtë në Gjilan, kurse sot në këtë 10-vjetor të fillimit të veprimtarisë, rrjeti i barnatoreve Riga Pharm shtrihet në shumicën e komunave të Kosovës, me 38 barnatore aktive dhe me mbi 250 të punësuar.

“Kur kthehemi në kohë, në vitin 2013, ambiciet ishin krejtësisht të tjera krahasuar me arritjet e deritanishme, por dëshira dhe angazhimi për të qenë më të mirët mundësuan që 10 vjet më pas, pa modesti, të themi që jemi krenarë për punën dhe të arriturat tona”.

“Falënderojmë nga zemra të gjithë bashkëpunëtorët dhe miqtë tanë, për ndihmën dhe bashkëpunimin e sinqertë, në këtë rrugëtim për një dekadë të plotë”, ka shprehur mirënjohje ndaj klientëve.

Shija e redaktorit

Radio Dukagjini i’a qet “Pikën”

Radio Dukagjini po vjen me skemë të re programore. “Pikë”, është një ndër emisionet më të reja që do të filloj në kuadër të kësaj...

Më 30 mars në librarinë “Dukagjini” mbahet promovimi i librit...

Më 30 mars, e enjte, në orën 18:00, në librarinë “Dukagjini” do të mbahet promovimi i librit “Pse s'ma ka thënë njeri më parë”, i...

Kosova dhe Izraeli ndajnë pikët; “Dardanët” nisin mbarë kualifikimet për...

Kosova pati një paraqitje solide në ndeshjen e parë të Grupit I në kualifikimet për “Euro 2024”. Në një ndeshje me emocione, Kosova arriti të...

Të fundit nga rubrika