Rita Ora do të jetë nikoqire e “Dick Clark’s New Year’s Rockin’Eve” në Time Square

Këngëtarja e famshme me rrënjë shqiptare, Rita Ora ka njoftuar se ajo do të jetë bashkë-prezantuese e “Dick Clark’s New Year’s Rockin’Eve”, së bashku me Ryan Seacrest

Rita Ora

Këngëtarja e famshme me rrënjë shqiptare, Rita Ora ka njoftuar se ajo do të jetë bashkë-prezantuese e “Dick Clark’s New Year’s Rockin’Eve”, së bashku me Ryan Seacrest.

Ora dhe Seacrest do të moderojnë eventin special për natën e Vitit të Ri në Time Square.

Ajo ka ftuar të gjithë që ta ndjekin këtë event më 31 dhjetor në 8/7 në ABC.

“Jam kaq e ngazëllyer të njoftoj se do të jem bashkë-prezantuese e Dick Clark’s New Year’s Rockin’ Eve me Ryan Seacrest nga Times Square. Ndiqeni më 31 Dhjetor në 8/7c në ABC #RockinEve”, ka shkruar Ora.

Shija e redaktorit

Komandanti i Gardës së Ajova-s bashkë me gjenerallejtënant Jashari shohin...

Komandanti i Forcës së Sigurisë së Kosovës (FSK), gjenerallejtënant Bashkim Jashari, së bashku me komandantin e Gardës së Ajova-s, gjeneral major Stephen E. Osborn,...

Kreshnikët e Shalës së Bajgorës

Ulërima e 300 spartanëve dhe mbretit Lenoidhas, i trimërohet e me cinizëm i buzëqesh vdekjes, tash e 2500 vjet. Shaljanët, mund të kenë dëgjuar për...

FFK prezanton nesër përzgjedhësin e ri të Kosovës

Federata e Futbollit të Kosovës (FFK) përmes një njoftimi zyrtar ka bërë të ditur se nesër (e shtunë) do të bëhet prezantimi i përzgjedhësit...

Të fundit nga rubrika