Rita Ora do të jetë nikoqire e “Dick Clark’s New Year’s Rockin’Eve” në Time Square

Këngëtarja e famshme me rrënjë shqiptare, Rita Ora ka njoftuar se ajo do të jetë bashkë-prezantuese e “Dick Clark’s New Year’s Rockin’Eve”, së bashku me Ryan Seacrest

Rita Ora

Këngëtarja e famshme me rrënjë shqiptare, Rita Ora ka njoftuar se ajo do të jetë bashkë-prezantuese e “Dick Clark’s New Year’s Rockin’Eve”, së bashku me Ryan Seacrest.

Ora dhe Seacrest do të moderojnë eventin special për natën e Vitit të Ri në Time Square.

Ajo ka ftuar të gjithë që ta ndjekin këtë event më 31 dhjetor në 8/7 në ABC.

“Jam kaq e ngazëllyer të njoftoj se do të jem bashkë-prezantuese e Dick Clark’s New Year’s Rockin’ Eve me Ryan Seacrest nga Times Square. Ndiqeni më 31 Dhjetor në 8/7c në ABC #RockinEve”, ka shkruar Ora.

Shija e redaktorit

Spanja kampione e Evropës për herë të katërt

Ka mbaruar super ndeshja mes Spanjës dhe Anglisë në kuadër të finales së Kampionatit Evropian 2024. Pas një loje fantastike, Spanja ka përmbyllur ndeshjen me...

Spanja në finale, mposht Francën

Kombëtarja e Spanjës ka arritur kualifikimin në finale të Euro 2024, pasi mposhti me rezultat 2:1 kombëtaren e Francës në gjysmëfinale. Në pjesën e dytë...

Ballkani triumfon në ndeshjen e parë kualifikuese në Ligën e...

Ballkani ka fituar 2-1 ndaj Santa Coloman në 1/8 e fazës kualifikuese në Ligën e Kampionëve. Ndeshja nisi me një ritëm të qetë, por që...

Të fundit nga rubrika