Rita Ora feston një dekadë në muzikë

Rita Ora i la pak imagjinatës teksa mbërriti në një event në Los Anxhelos duke festuar 10 vjetorin e saj në biznesin muzikor

Rita Ora

32-vjeçarja tregoi figurën e saj mahnitëse teksa shkoi pa sytjena duke mbuluar asetet e saj me një koleksion pendësh.

Një copë pëlhure e tejdukshme mbuloi këmbët e saj, por ndërsa u kthye, ajo zbuloi shpinën e saj të plotë dhe një pulsim.

Rita tregoi flokët e saj kaçurrela natyrale si dhe i bëri asaj pamjen e zakonshme të grimit të plotë glam.

Rita i la pak imagjinatës ( Imazhi: Imazhet e GC)

Ajo përfundoi pamjen e saj mahnitëse me taka të larta të zeza me rripa.

Rita ka shkuar në event me bashkëshortin e saj Taika Waititi.

Dyshja dukeshin po aq të dashur sa kurrë më parë, teksa ishin përqafuar me njëri-tjetrin.

Rita shoqërohej në këtë aktivitet nga bashkëshorti i saj, regjisori Taika Waititi .

Taika u përpoq për një pamje më casual pasi kishte veshur xhinse të zeza dhe një xhaketë bomber të përshtatshme.

Ditë më parë, Rita Ora publikoi videoklipin e saj të ri të këngës “You only love me”, pas së cilës konfirmoi edhe martesën.

 

 

Shija e redaktorit

Radio Dukagjini i’a qet “Pikën”

Radio Dukagjini po vjen me skemë të re programore. “Pikë”, është një ndër emisionet më të reja që do të filloj në kuadër të kësaj...

Më 30 mars në librarinë “Dukagjini” mbahet promovimi i librit...

Më 30 mars, e enjte, në orën 18:00, në librarinë “Dukagjini” do të mbahet promovimi i librit “Pse s'ma ka thënë njeri më parë”, i...

Kosova dhe Izraeli ndajnë pikët; “Dardanët” nisin mbarë kualifikimet për...

Kosova pati një paraqitje solide në ndeshjen e parë të Grupit I në kualifikimet për “Euro 2024”. Në një ndeshje me emocione, Kosova arriti të...

Të fundit nga rubrika