Rita Ora në “The Voice Australia”: Mezi pres t’i shoh talentët e këtij viti

“Unë po vij. Më pëlqen të jem në Australi, njerëz jeni shumë argëtues. Mezi po pres të shoh talentët e këtij viti”, ka thënë këngëtarja shqiptare me renome botërore, Rita Ora e cila është përzgjedhur për të tretin vit radhazi si trajnere e “The Voice Australia”

Rita Ora

Këngëtarja shqiptare me renome botërore, Rita Ora, është përzgjedhur për të tretin vit radhazi si trajnere e “The Voice Australia”.

Ajo do të jetë në juri me Jessica Mauboy, Guy Sebastian dhe Jason Derulo, pas largimit të Keith Urban.

Krijuesja e hitit “Anywhere” ka shfaqur emocionet e saj pak ditë para nisjes së këtij spektakli.

Me fotografi të ndryshme nga xhirimet, këngëtarja shqiptare me famë botërore ka bërë të ditur se mezi po pret t’i shohë talentët e këtij viti.

“Unë po vij. Më pëlqen të jem në Australi, njerëz jeni shumë argëtues. Mezi po pres t’i shoh talentët e këtij viti”, u shpreh 32-vjeçarja.

 

Në këtë set fotografik, ajo vjen me një fustan ngjyrë portokalli në rozë si dhe një palë taka të tejdukshme.

Dukjen e kompletoi me një grim më të theksuar, doreza të ngjashme si dhe aksesorë ari.

Shfaqja është rikthyer për sezonin e 12-të, gjersa edhe këtë vit do të ketë talentë të shumtë e surpriza për shikuesit.

“The Voice Australia” do të nisë më 6 gusht në Channel 7 dhe 7plus.

Shija e redaktorit

EURO DUELI – Nisja e aventurës futbollistike në TV Dukagjini

Sonte ka nisur emisioni “Euro Dueli” në TV Dukagjini, emision kushtuar Kampionatit Evropian. Analiza të detajuara, debate interesante, show, do t’i përcjellin shikuesit përgjatë një...

Parada e Çlirimit, FSK e Policia parakalojnë në Prishtinë

Pasardhëse e UÇK-së, e ushtria e shtetit të pavarur të Kosovës nuk kishte si të niste sot parakalimin në 25 vjetorin e çlirimit pos...

Ditët e para të çlirimit, rrëfim nga ish-zyrtari për informim...

Për ditë me radhë në territorin e Maqedonisë, ushtarët e NATO-s stërviteshin për përballjen me forcat serbe në Kosovë. Më 10 qershor në Kumanovë, Serbia...

Të fundit nga rubrika