Romeo Beckham ndahet nga e dashura Mia Regan pas tre vjetësh së bashku

Futbollisti i Shteteve të Bashkuara të Amerikës, Romeo Beckha dhe modelja Mia Regan i kanë dhënë fund lidhjës së tyre trevjeçare

Romeo Beckham ndahet nga e dashura Mia Regan

Ish-çifti thuhet se dha dorëheqjen për shkak të orareve të tyre kontradiktore të punës, pasi Romeo ndjek një karrierë futbolli profesionist në Shtetet e Bashkuara.Ata thanë se “marrëdhënieje në distancë e bëri të vetën” për yllin e futbollit dhe modelen, të cilët janë të dy 19 vjeç.

Duke se Mia  edhe pse ëshët ndar kan i dashuri i saj ajo do të vazhdojë të punojë me labelin e modës së Victoria Beckham nënës së Romeo Beckham  pavarësisht ndarjes nga djali i saj.

Ndërkohë, djali i dytë më i madh i David dhe Victoria Beckham aktualisht po luan si sulmues për Inter Miami II, klubi i futbollit me bazë në Florida që David Beckham është bashkëpronar.

U spekulua se dyshja ishin ndarë pasi Romeo, i cili ndan rregullisht fotot e ish të dashurës së tij në rrjetet sociale, fshiu të gjitha fotot e Mia nga Instagrami i tij. Romeo u shfaq për herë të fundit në Instagramin e Mia-s në maj, kur modelja festoi tre vjetorin e tyre me një seri fotografish duke përfshirë një nga tatuazhet e tyre të zemrës të  dashurisë.

Ilustrim

Ndarja e Romeo Beckham dhe Mia Regan vjen vetëm tre muaj pasi vëllai i madh Brooklyn Beckham, 23 vjeç, u martua me aktoren Nicola Peltz, 27, gjatë një ceremonie luksoze martese në Palm Beach. Ku çfiti aty janë parë se nuk jan së bashku dhe se modelia Mia nuk ishte e ftuar në atë ceremoni.

Shija e redaktorit

Realizohet fotografia familjare e samitit në Tiranë

Siç e do zakoni, pjesëmarrësit në samitin “Ukrainë-Europa Juglindore”, që po mbahet në kryeqytetin e Shqipërisë, Tiranë, kanë realizuar “fotografinë familjare” Presidenti i Ukrainës,  Vlodymyr...

Osmani: Momenti i njohjes së Kosovës do të vijë bashkë...

Në Tiranë ka nisur mbërritja e liderëve nga Evropa juglindore në samitin për Ukrainën, që po organizohet me ftesë të kryeministrit të Shqipërisë, Edi...

Cristiano Cardoso, braziliani i Drenicës

Po stërvit shumë larg nga shtëpia, por në Skenderaj ndihet sikur në shtëpi. Cristiano Cardozo është portieri brazilian i Drenica Futsal, të cilin krahas punës...

Të fundit nga rubrika