Ronaldo njofton vdekjen e të birit

Lojtari me famë botërore Cristiano Rolando, ka njoftuar për vdekjen e të birit

Ylli i Manchester United, Cristiano Rolando, ka njoftuar vdekjen e të birit përmes një postimi në Instagram.

Në tetor të vitit të kaluar, portugezi me të shoqen kishin njoftuar publikun për shtatzaninë nga e cila prisnin binjakë. Muajin pasues, ata zbuluan në rrjetet sociale se ishin në pritje të një djali dhe një vajze.

Ronaldo ka thënë se e dashura, Georgina Rodriguez kishte sjellë në jetë një vajzë, por njoftoi se vëllai i saj kishte vdekur. Vajza e Ronaldos është fëmija i tij i pestë.

“Me pikëllimin tonë më të thellë duhet të njoftojmë se djali ynë ka ndërruar jetë”, tha Ronaldo në një mesazh në Instagram dhe Twitter, drejtuar nga ai dhe Rodriguez.

Rodriguez lindi vajzën e tyre, Alana Martina, në nëntor 2017. Pesë muaj më parë, Ronaldo u bë baba i binjakëve Eva Maria dhe Mateo, të cilët lindën nëpërmjet një nënë surrogate. Ai gjithashtu, ka një djalë 11-vjeçar, Cristiano Jr, nga një lidhje e mëparshme.

Shija e redaktorit

Gjermania i dhuron automjete FSK-së

Republika Federale e Gjermanisë do të dhurojë automjete për Forcën e Sigurisë së Kosovës. Sipas njoftimit të Ministrisë së Mbrojtjes, ceremonia e pranim-dorëzimit të donacionit...

Ipeshkvi Dodë Gjergji uron Myftiun Tërnava për Fitër Bajram

Bashkësinë Islame të Kosovës(BIK) e ka vizituar Dodë Gjergji nga Ipeshkvia e Kosovës. Me rastin e Fitër Bajramit, ai ka uruar Myftiun Naim Tërnava dhe...

(Video) “The Telegraph” tregon se si Policia e Kosovës mbron...

Përpara se policia kosovare të fillojë patrullimin e saj në kufirin me Serbinë, ata e ngarkojnë makinën me armatim, AK-47 janë të ngjitura në...

Të fundit nga rubrika