Ronaldo njofton vdekjen e të birit

Lojtari me famë botërore Cristiano Rolando, ka njoftuar për vdekjen e të birit

Ylli i Manchester United, Cristiano Rolando, ka njoftuar vdekjen e të birit përmes një postimi në Instagram.

Në tetor të vitit të kaluar, portugezi me të shoqen kishin njoftuar publikun për shtatzaninë nga e cila prisnin binjakë. Muajin pasues, ata zbuluan në rrjetet sociale se ishin në pritje të një djali dhe një vajze.

Ronaldo ka thënë se e dashura, Georgina Rodriguez kishte sjellë në jetë një vajzë, por njoftoi se vëllai i saj kishte vdekur. Vajza e Ronaldos është fëmija i tij i pestë.

“Me pikëllimin tonë më të thellë duhet të njoftojmë se djali ynë ka ndërruar jetë”, tha Ronaldo në një mesazh në Instagram dhe Twitter, drejtuar nga ai dhe Rodriguez.

Rodriguez lindi vajzën e tyre, Alana Martina, në nëntor 2017. Pesë muaj më parë, Ronaldo u bë baba i binjakëve Eva Maria dhe Mateo, të cilët lindën nëpërmjet një nënë surrogate. Ai gjithashtu, ka një djalë 11-vjeçar, Cristiano Jr, nga një lidhje e mëparshme.

Shija e redaktorit

INTERVISTË me Marin Memën: Kemi nevojë të duam më shumë...

Cilki i dokumentarëve, 'Gjurmë Shqiptare' me autorin Marin Mema, në Top Channel Albania përfshin një audiencë të të gjitha moshave. Në 'Gjurmë Shqiptare' trajtohen tema...

Këngët për nder të gjeniut Andy Warhol

Data e 6-gushtit shënon lindjen e një pop artisti si Andrew Warhol, arti i tij i  mrekullueshëm dhe idetë revolucionare të Warhol ishin padyshim...

“Film n’park”, tradita që i rikthehet Prishtinës

Në zemrën e gjelbërt të kryeqytetit, në mesin e dritave, miqve dhe muzikës, është vendi ku “Film n’park” shënon një rikthim pas kufizimeve nga...

Më të lexuarat

Një person largohet nga një restorant në Pejë pa paguar...

Një person mashkull shihet duke ngrënë mengjes, dhe menjëherë pas përfundimit ai shihet duke u larguar pa komunikuar me ndonjë kamerier nga restoranti. Pamjet e...

Të shtëna me armë në Cetinë, më shumë se dhjetë...

Të premten e 12 gushtit në Cetinë të Malit të Zi, një 34-vjeçar ka qëlluar me armë në drejtim të disa personave dhe më...

Avokati Gashi: Ka neglizhencë të hetimeve, Astrit Dehari është goditur...

Avokati Tomë Gashi ka njoftuar se të premten e 12 gushtit do të mbajë konferencë për media në lidhje me rastin e vdekjes së...

Të fundit nga rubrika