Rrihen mes vete me mjete të forta, arrestohen katër persona në Gjilan

Policia e Kosovës ka bërë të ditur se janë arrestuar katër persona në Gjilan, pasi dyshohet se mes vete janë rrahur duke përdorur mjete të forta si vegla pune dhe thikë

Gjilani

Policia e Kosovës ka bërë të ditur se janë arrestuar katër persona në Drobesh të Vitisë të dyshuar për vrasje në tentativë.

Kjo pasi mes vete janë rrahur duke përdorur mjete të forta si vegla pune dhe thikë.

Në raportin e përditshëm të policisë thuhet se të lënduarit kanë pranuar tretman mjekësor.

“VRASJE NË TENTATIVË. Fsh. Drobesh, Viti 08.03.2023 – 17:00. Janë arrestuar katër të dyshuar meshkuj  kosovarë pasi që pas një mosmarrëveshje janë rrahur në mes vete duke përdorur mjete të forta (vegla pune dhe thikë). Të lënduarit kanë pranuar tretman mjekësor. Me urdhër të prokurorit, të dyshuarit janë dërguar në mbajtje”.

Shija e redaktorit

Lame: Me intervenimin e NATO-së, UÇK-ja u bë ushtri me...

Ish-gjenerali shqiptar i Divizionit të Kukësit, Kudusi Lame, për 24 vjetorin e bombardimeve të NATO-së drejt caqeve serbe ka thënë se Kosova kishte filluar...

Distria Krasniqi e argjendtë në Gjeorgji

Kampionia olimpike, Distria Krasniqi, në kategorinë -52 kg, ka fituar medaljen e argjendtë dhe 700 pikë olimpike në Paris 2024 në Grand Slamin e...

“Radar” me Edita Doli mbledh mbi 50 mijë euro për...

Mbi 50 mijë euro nga telefonatat dhe mjetet e dorëzuara në ambientet e Dukagjinit është shuma që është mbledhur deri tani për Gazmend Malokun,...

Të fundit nga rubrika