Sensacioni i ri në Big Brother, Ardi dhe Mirdoni publikojnë këngë të përbashkët

Ard Gashi dhe Mirdon Pacolli

Ard Gashi dhe Mirdon Pacolli, dy banorë tashmë të njohur të Big Brother VIP Kosova, kanë publikuar këngën e tyre të re, të titulluar ‘Pa ty’.

Kjo këngë është një bashkëpunim i jashtëzakonshëm mes dy personazheve të dashur nga publiku, të cilët tani do të shpërthejnë edhe në skenën muzikore.

Projekti është prodhuar nga Blerim Haziri, një emër i njohur në industrinë muzikore, dhe është realizuar nga Time Pictures.

Teksti i këngës është krijuar nga vetë Ardi, në bashkëpunim me Uki-n që kanë sjellë një këngë tërheqëse për dëgjuesit.

Edhe pse janë ende pjesë e aventurës së tyre në Big Brother VIP Kosova, ky duet i papritur ka bërë që kënga e tyre të dëgjohet me shumë entuziazëm nga publiku jashtë shtëpisë së “Big Brother”.

‘Pa ty’ është një hap i ri për Ard Gashin dhe Mirdon Pacollin, dhe duke pasur parasysh suksesin e tyre në rrjetet sociale dhe në emisionin televiziv, nuk ka dyshim se kjo këngë do të ketë një pritje të ngrohtë nga publiku.

Shija e redaktorit

Komandanti i Gardës së Ajova-s bashkë me gjenerallejtënant Jashari shohin...

Komandanti i Forcës së Sigurisë së Kosovës (FSK), gjenerallejtënant Bashkim Jashari, së bashku me komandantin e Gardës së Ajova-s, gjeneral major Stephen E. Osborn,...

Kreshnikët e Shalës së Bajgorës

Ulërima e 300 spartanëve dhe mbretit Lenoidhas, i trimërohet e me cinizëm i buzëqesh vdekjes, tash e 2500 vjet. Shaljanët, mund të kenë dëgjuar për...

FFK prezanton nesër përzgjedhësin e ri të Kosovës

Federata e Futbollit të Kosovës (FFK) përmes një njoftimi zyrtar ka bërë të ditur se nesër (e shtunë) do të bëhet prezantimi i përzgjedhësit...

Të fundit nga rubrika