Shemsi Krasniqi për Gold Ag: Patriot më të madh s’kam takuar ndonjëherë

Këngëtari Shemsi Krasniqi ka theksuar se ai personalisht e njeh Gold Ag-un dhe se patriot më të madh se ai nuk ka takuar ndonjëherë.

“[I drejtohet gazetarit Vullnet KRasniqi] A e kishe thënë qata për mua, nëse kisha këndu në Drenicë. Nëse jo, kjo do të thotë që e ki personale me Arianin. Domethënë, e ke personale ndaj tij, e drejta jote është, mundesh me injoru se është e drejta jote, por jo me shah. Vitin e kaluar kam kënduar unë në Drenicë. Goldin e njoh qe 15 vite. Me ka respektu shumë. Nuk është e vërtetë, paret i duam krejt. Gold Ag, unë po e them këtu patriot më të madh unë nuk kam takuar kurrë. E njoh mirë, andaj po e them, e njoh familjarisht. Ky njeri nuk ka dashur ta lëshojë Kosovën”, ka thënë Krasniqi

 

Shija e redaktorit

Spanja kampione e Evropës për herë të katërt

Ka mbaruar super ndeshja mes Spanjës dhe Anglisë në kuadër të finales së Kampionatit Evropian 2024. Pas një loje fantastike, Spanja ka përmbyllur ndeshjen me...

Spanja në finale, mposht Francën

Kombëtarja e Spanjës ka arritur kualifikimin në finale të Euro 2024, pasi mposhti me rezultat 2:1 kombëtaren e Francës në gjysmëfinale. Në pjesën e dytë...

Ballkani triumfon në ndeshjen e parë kualifikuese në Ligën e...

Ballkani ka fituar 2-1 ndaj Santa Coloman në 1/8 e fazës kualifikuese në Ligën e Kampionëve. Ndeshja nisi me një ritëm të qetë, por që...

Të fundit nga rubrika