Shkëlqim Devolli pret në takim kryeministrin Rama dhe ish-kryeministrin e Italisë, Massimo D’Alema

Aksionari i Devolli Corporation, Shkëlqim Devolli, i shoqëruar nga anëtari i Bordit, Adriatik Kelmendi, pritën në një takim kryeministrin e Shqipërisë, Edi Rama dhe ish-kryeministrin e Italisë, Massimo D’Alema.

Aksionari i Devolli Corporation, Shkëlqim Devolli, i shoqëruar nga anëtari i Bordit, Adriatik Kelmendi, pritën në një takim kryeministrin e Shqipërisë, Edi Rama dhe ish-kryeministrin e Italisë, Massimo D’Alema.

U diskutua për marrëdhëniet Kosovë-Shqipëri dhe Kosovë-Itali, veçanërisht në sferën e ekonomisë.

Me këtë rast, Edi Rama dhe Massimo D’Alema i kanë bërë një vizitë ambienteve të Klan Kosovës.

Aksionari i Devolli Corporation, Shkëlqim Devolli, i shoqëruar nga anëtari i Bordit, Adriatik Kelmendi, pritën në një takim kryeministrin e Shqipërisë, Edi Rama dhe ish-kryeministrin e Italisë, Massimo D’Alema.

Shija e redaktorit

Nëna e Leotrimit: Djali im paska qenë i krejt Kosovës

Gjatë së martës, më 18 qershor, që shënonin 25-vjetorin e Ditës së Çlirimit të Skenderajt, është përuruar shtatorja Leotrim Ahmetit, 7-vjeçarit të vrarë gjatë...

Kosova dhe Izraeli me marrëveshje për heqjen e vizave

Izraeli i ka hequr vizat për qytetarët e Kosovës, duke u bërë kështu shteti i 50-të që mundëson lëvizje të lirë për kosovarët. Kështu ka...

Nga sot shqiptarët udhëtojnë pa viza drejt Azerbajxhanit

Nga dita e sotme qytetarët e Shqipërisë me pasaporta të rregullta mund të udhëtojnë pa viza drejt Azerbajxhanit. Ambasadori i Azerbajxhanit në Shqipëri, Anar Huseynov...

Të fundit nga rubrika