‘Shpërthen’ festa në ‘Duelin Sportiv’, Munishi dhe DJ Gamble fillojnë të këndojnë për Shqipërinë

Momente festive ka pasur sonte në emisionin 'Dueli Sportiv' në RTV Dukagjini

Gjatë momentit kur Adrian Berisha, i njohur si DJ Gamble, ka hyrë në studio ka filluar festa për fitoren e Shqipërisë ndaj Polonisë.

Berisha së bashku me trajnerin Ismet Munishi filluan të këndojnë për këtë triumf shumë të rëndësishëm të kuqezinjve.

Ndryshe, Shqipëria arriti të mposhtë Poloninë në ‘Air Albania’ me golat e Jasir Asanit dhe Mirlind Dakut.

Kjo fitore rritë gjasat për kualifikimin e mundshëm në Kampionatin Evropian 2024.

Shija e redaktorit

Rama: Mirëmengjes me përulje e nderim për Afrim Bunjakun

“MIRËMËNGJES me përuljen me nderim për efektivin e Policisë së Kosovës, Afrim Bunjaku, i cili dha jetën në krye të detyrë”. Kështu ka shkruar kryeministri  Shqipërisë...

Tragjedia e 24 shtatorit, sulmi terrorist dhe vrasja e policit...

Këtë të hënë, më 25 shtator, u vendos të shpallet ditë zie shtetërore, derisa i gjithë vendi u trondit nga një sulm terrorist. Tragjedia vazhdoi...

Nora Gjakova, e artë në Grand Slamin e Bakusë

Xhudistja kosovare, Nora Gjakova, ka fituar medaljen e artë ne Grand Slamin e xhudos, që po mbahet në Baku të Azerbajxhanit Gjakova e mposhti gjeorgjianen...

Të fundit nga rubrika