Shpërthim në qytetin rus Krasnodar (PAMJE)

Pamje nga një shpërthim në një qytet të Rusisë janë publikuar në platformën e Twitter. Nuk dihet se çka e shkaktoi atë

Mediat ruse kanë raportuar për një shpërthim në qendër të qytetit rus, Krasnodar.

Siç raporton NEXTA, nga shpërthimi nuk ka të lënduar.

Ndërkaq, akoma nuk dihet se çka e shkaktoi atë.

Shija e redaktorit

Panairi i 23-të i Librit: Triumfi i fjalëve të shkruara

Me moton 'Libri triumfon', më 6 qershor pritet të hapet edicioni i 23-të i Panairit të Librit, i cili organizohet nga Shoqata e Botuesve...

“Dance the Night” e Dua Lipës zgjidhet si kënga e...

Kënga “Dance the Night” e këngëtares me prejardhje nga Kosova, Dua Lipa ka kryesuar sondazhin e ri muzikor të kësaj jave. Fansat e muzikës votuan...

Policia heton incidentet në veri të Kosovës

Protestat janë duke vazhduar në tri komunat e veriut të vendit - Leposaviq, Zubin Potok dhe Zveçan. Policia e Kosovës ka njoftuar se situata...

Të fundit nga rubrika