Sonte mësohet finalisti i parë i kuizit “Kush jam unë”

Edhe këtë herë pritet një garë tejet e fortë me garuesit: Blerim Zenuni dhe Bleron Tolaj

Një hap larg finales!

Kuizi “Kush jam unë” vazhdon edhe sonte në kuadër të emisionit më të shikuar sportiv në vend “Dueli Sportiv”.

Në fakt, kjo është nata e parë gjysmëfinale, pasi raundet paraprake kanë përfunduar.

Edhe këtë herë pritet një garë tejet e fortë me garuesit: Blerim Zenuni dhe Bleron Tolaj.

Mbetët të shihet se cili garues do jetë më i saktë në pyetjet e përgatitura nga redaksia e sportit në RTV Dukagjini!

Shija e redaktorit

Spanja në finale, mposht Francën

Kombëtarja e Spanjës ka arritur kualifikimin në finale të Euro 2024, pasi mposhti me rezultat 2:1 kombëtaren e Francës në gjysmëfinale. Në pjesën e dytë...

Ballkani triumfon në ndeshjen e parë kualifikuese në Ligën e...

Ballkani ka fituar 2-1 ndaj Santa Coloman në 1/8 e fazës kualifikuese në Ligën e Kampionëve. Ndeshja nisi me një ritëm të qetë, por që...

Blinken duartroket rolin e Osmanit për hapjen e qendrës rajonale...

Sekretari amerikan i Shtetit, Antony Blinken, ka vlerësuar rolin e presidentes së Kosovës, Vjosa Osmani, në hapjen e qendrës rajonale “Gratë, Paqja dhe Siguria”...

Të fundit nga rubrika