Sonte mësohet finalisti i parë i kuizit “Kush jam unë”

Edhe këtë herë pritet një garë tejet e fortë me garuesit: Blerim Zenuni dhe Bleron Tolaj

Një hap larg finales!

Kuizi “Kush jam unë” vazhdon edhe sonte në kuadër të emisionit më të shikuar sportiv në vend “Dueli Sportiv”.

Në fakt, kjo është nata e parë gjysmëfinale, pasi raundet paraprake kanë përfunduar.

Edhe këtë herë pritet një garë tejet e fortë me garuesit: Blerim Zenuni dhe Bleron Tolaj.

Mbetët të shihet se cili garues do jetë më i saktë në pyetjet e përgatitura nga redaksia e sportit në RTV Dukagjini!

Shija e redaktorit

Realizohet fotografia familjare e samitit në Tiranë

Siç e do zakoni, pjesëmarrësit në samitin “Ukrainë-Europa Juglindore”, që po mbahet në kryeqytetin e Shqipërisë, Tiranë, kanë realizuar “fotografinë familjare” Presidenti i Ukrainës,  Vlodymyr...

Osmani: Momenti i njohjes së Kosovës do të vijë bashkë...

Në Tiranë ka nisur mbërritja e liderëve nga Evropa juglindore në samitin për Ukrainën, që po organizohet me ftesë të kryeministrit të Shqipërisë, Edi...

Cristiano Cardoso, braziliani i Drenicës

Po stërvit shumë larg nga shtëpia, por në Skenderaj ndihet sikur në shtëpi. Cristiano Cardozo është portieri brazilian i Drenica Futsal, të cilin krahas punës...

Të fundit nga rubrika