Spektakli i garantuar: Hazrolli premton mbrëmje madhështore të boksit në Mynih

Gala mbrëmja e radhës e Hazrolli PROFI-BOX-GALA po afron.

Gjithçka është bërë gati për një spektakël të boksit, që do të zhvillohet në ‘BMW Park’ në Mynih më 20 prill.

Në konferencë për media, të mbajtur të mërkurën, organizatori Burim Hazrolli ka premtuar një mbrëmje madhështore boksi.

Sipas tij, secili duel është unik duke përballur emra të mëdhenj të boksit.

Në këtë event fantastik do të zhvillohen tetë meçe, duke përfshirë tre ndeshje për tituj ndërkombëtarë.

Organizuar nga Hazrolli Sport & Performance, eventi do të transmetohet drejtpërdrejt në TV Dukagjini, të shtunën nga ora 21:00.

Teksa, në atë mbrëmje emisioni i rekordeve “Dueli Sportiv” vjen me një edicion special.

Për të filluar emocionin, një seri eventesh publike dhe për shtyp janë paraparë përpara eventit:

– Trajnim Publik në Qendrën tregtare Forum Schwanthalerhöhe më 18 prill 2024, duke filluar në orën 5:00 PM

– Pesha Zyrtare në Qendrën tregtare Forum Schwanthalerhöhe më 19 prill 2024, duke filluar në orën 1:00 PM

Biletat për galën e boksit në BMW Park në Mynih tani janë në dispozicion për blerje në www.eventim.de dhe në të gjitha zyrat kryesore të rezervimit të parakohshëm

Shija e redaktorit

Nga sot shqiptarët udhëtojnë pa viza drejt Azerbajxhanit

Nga dita e sotme qytetarët e Shqipërisë me pasaporta të rregullta mund të udhëtojnë pa viza drejt Azerbajxhanit. Ambasadori i Azerbajxhanit në Shqipëri, Anar Huseynov...

Tre oficerë të FSK-së diplomojnë në Kolegjin CGSC të ushtrisë...

Oficerët e Forcës së Sigurisë së Kosovës(FSK), majorët Alban Bunjaku, Agron Murati dhe Alban Bujupi, pas studimeve njëvjeçare, diplomuan me sukses të lartë në...

Peja dhe Ulqini nënshkruajnë marrëveshjen e binjakëzimit si qytete

Kryetari i Pejës, Gazmend Muhaxheri ka pasur një mysafir të veçantë në zyrën e tij të shtunën. Ai priti me nderime kryetarin e Ulqinit, Genc...

Të fundit nga rubrika