Sulmohet fizikisht një grua në Prishtinë, e dyshuara shoqërohet në polici

Një grua ka sulmuar një grua tjetër në Prishtinë, në rrugën “Tringë Ismajli”.

Në pamjet që ka publikuar Gazeta Metro shihet se si e dyshuara e cila po bërtiste me të madhe në rrugën “Tringë Ismajli” në Prishtinë, për disa minuta, në një moment ka sulmuar dy gra, por njërën edhe e ka rrahur.

Në video shihet se si policia kanë arritur në vendngjarje brenda pak minutash dhe e kanë shoqëruar të njëjtën në polici.

Portali Dukagjini ka kontaktuar me Policinë e Kosovës, por deri në publikimin e këtij artikulli nuk ka marrë përgjigje.

Shija e redaktorit

Lansohet platforma e-Komuna, Kurti: Drejt një qeverisjeje digjitale me fokus...

Ministria e Administrimit të Pushtetit Lokal ka organizuar të premten ceremoninë e lansimit të shërbimeve të e-Komuna, e cila është pjesë e platformës shtetërore...

ASK: Në Kosovë s’ka rënie të madhe të numrit të...

Procesi i regjistrimit të popullsisë në Kosovë përfundon këtë të premte, pas fillimit të tij më 5 prill, rezultatet preliminare të të cilit pritet...

Osmani bisedon me homologun gjerman, diskuton rëndësinë e anëtarësimit të...

Presidentja e Kosovës, Vjosa Osmani, të martën mbrëma ka zhvilluar një bisedë telefonike me homologun gjerman, Frank-Walter Steinmeier. Në një postim në rrjetin social "X",...

Të fundit nga rubrika