Sulmoi fizikisht babanë dhe tre persona të tjerë, i dyshuari në arrati

Në raportin 24-orësh të Policisë së Kosovës është bërë e ditur se një burrë në Suharekë ka raportuar se është sulmuar nga djali i tij dhe se përveç tij dyshohet se ka sulmuar edhe tre persona të tjerë

Ilustrim

Policia e Kosovës ka bërë të ditur se një burrë të martën ka raportuar se është sulmuar nga djali i tij.

Në raportin 24-orësh të Policisë së Kosovës thuhet se i dyshuari ka sulmuar edhe tre persona të tjerë dhe se ky rast është hapur si “Dhunë në familje”.

Ndërkaq i dyshuari është ende në arrati.

“Viktima mashkull kosovar ka raportuar se djali i tij mashkull kosovar ka ushtruar dhunë ndaj tij dhe personave të tjerë. I dyshuari gjendet në arrati, ndërsa rasti është duke u hetuar”, thuhet në raportin 24-orësh të policisë.

Shija e redaktorit

Lame: Me intervenimin e NATO-së, UÇK-ja u bë ushtri me...

Ish-gjenerali shqiptar i Divizionit të Kukësit, Kudusi Lame, për 24 vjetorin e bombardimeve të NATO-së drejt caqeve serbe ka thënë se Kosova kishte filluar...

Distria Krasniqi e argjendtë në Gjeorgji

Kampionia olimpike, Distria Krasniqi, në kategorinë -52 kg, ka fituar medaljen e argjendtë dhe 700 pikë olimpike në Paris 2024 në Grand Slamin e...

“Radar” me Edita Doli mbledh mbi 50 mijë euro për...

Mbi 50 mijë euro nga telefonatat dhe mjetet e dorëzuara në ambientet e Dukagjinit është shuma që është mbledhur deri tani për Gazmend Malokun,...

Të fundit nga rubrika