“Tdu Hala” projekti i ri muzikor i Ana dhe Arta Kabashi

Motrat pejane, Arta dhe Ana Kabashi kanë publikuar duetin e tyre të titulluar "Tdu hala"

Ana dhe Arta, pjesë nga klipi

“Tdu hala” është projekti më i ri muzikor i motrave Kabashi, Anës dhe Artës.

Kënga është në zhanrin pop e cila është shoqëruar edhe me videoklip.

Ana vizuale e projektit muzikor i është besuar produksionit SmartMotion Films.

Arta Ana Kabashi

Ky nuk është dueti i parë mes motrave Kabashi, pasi ato kanë bashkëpunuar edhe më parë në këngë të tjera, madje edhe karrierën e kanë nisur bashkë si pjesëmarrëse në spektaklin a talenteve “Albanians Got Talent” në vitin 2010.

Arta&Ana

Kënga e fundit e Arta Kabashit ishte bashkëpunimi me reperin Getinjo, e titulluar ” e vetmja dashuri”, një këngë që lindi nga BigBrother Vip Kosova I.

Shija e redaktorit

Dita e Presidentit, Osmani me familjen e saj e shënon...

24 maji është Dita e Presidentit. Presidentja e Kosovës, Vjosa Osmani, ka thënë se kjo ditë është vendosur nga presidenti historik, Ibrahim Rugova. Osmani ka thënë...

“Në burgun e Dubravës kemi fjetur në qiell të hapur...

Ndonëse këmba e ushtarëve të NATO-s ende nuk kishte shkelur në Kosovë, vëzhguesit e tyre nga ajri e toka po mblidhnin informacione për terrorin...

“Dukagjini” dhe “Pearson Education” rrisin standardet në arsim, organizojnë trajnim...

Shtëpia botuese “Dukagjini”, në bashkëpunim me “Pearson Education”, organizojnë trajnimin njëditor të titulluar “Breathing New Life Into Our Lessons” për mësimdhënësit/et e gjuhës angleze....

Të fundit nga rubrika