Të premten do të shpallet fituesi në emisionin N’Shej

Të premten me fillim nga ora 22:00, do të shpallet fituesi i sezonit të parë të emisionit N’Shej në Radio Televizionin Dukagjini

Finalja e madhe e emisionit N"shej do të zhvillohet të premten

Finalja e shumëpritur e emisionit N’Shej në Radio Televizionin Dukagjini do të zhvillohet të premten, me fillim nga ora 22:00, ku do të shpallet fituesi përformuesi më i mirë i aftësisë së saktësisë, dhe shpejtësisë në gjuajtje me armë.

Për gjatë shtatë muajsh, me mbi 80 garues nga të gjitha trevat shqiptare, janë zhvilluar sfida tejet interesante.

Ndërsa, emisioni N’Shej, tashmë ka arritur në përfundim të sezonit të parë.

Foto ilustrim, nga emisioni N’shej

Në emisionin N’Shej u zhvillua gjuajtje të objektivave në distancë.

Ku është përfshirë një konkurrencë ekipore dhe individuale, e po ashtu dhe performanca e ekipit është vlerësuar duke përmbledhur rezultatet e anëtarëve të ekipit individual.

Foto nga emisioni N’shej

Në këtë episod, i cili do të jetë i fundit për këtë sezon, janë në garë katër finalistë, ku njëri prej tyre do të marrë me vete çmimin e madh.

Ndiqeni emisionin, nga ora 22:00 ne ekranin e RTV Dukagjinit, pasi do të jetë episodi final dhe do të shpallet kampioni i këtij sezoni, në gjuajtje me armë.

Shija e redaktorit

Lansohet platforma e-Komuna, Kurti: Drejt një qeverisjeje digjitale me fokus...

Ministria e Administrimit të Pushtetit Lokal ka organizuar të premten ceremoninë e lansimit të shërbimeve të e-Komuna, e cila është pjesë e platformës shtetërore...

ASK: Në Kosovë s’ka rënie të madhe të numrit të...

Procesi i regjistrimit të popullsisë në Kosovë përfundon këtë të premte, pas fillimit të tij më 5 prill, rezultatet preliminare të të cilit pritet...

Osmani bisedon me homologun gjerman, diskuton rëndësinë e anëtarësimit të...

Presidentja e Kosovës, Vjosa Osmani, të martën mbrëma ka zhvilluar një bisedë telefonike me homologun gjerman, Frank-Walter Steinmeier. Në një postim në rrjetin social "X",...

Të fundit nga rubrika