Të shtëna me armë zjarri në Pejë, tre të plagosur

Tre persona u plagosën nga të shtënat me armë zjarri në rrugën "Bekim Berisha" në Pejë dhe janë dërguar në spital për trajtim

Tre persona janë plagosur nga të shtënat me armë zjarri rreth orës 21:25 në rrugën “Bekim Berisha” në Pejë.

Të lënduarit janë dërguar menjëherë në Spitalin e Përgjithshëm të Pejës për trajtim mjekësor.

“Rreth orës 21:25, në rrugën ‘Bekim Berisha’ në Pejë, të furra ‘Ahmeti’ ka pasur të shtëna me që rast tre persona janë lënduar nga arma e zjarrit dhe janë dërguar në Spitalin e Përgjithshëm në Pejë. Ende nuk ka informacione më të detajuara”, ka deklaruar për Dukagjinin zëdhënësi i Policisë së Kosovës për Rajonin e Pejës, Fadil Gashi.

Siç ka bërë të ditur Gashi, të gjitha njësitet kompetente janë në vendngjarje.

Shija e redaktorit

Spanja kampione e Evropës për herë të katërt

Ka mbaruar super ndeshja mes Spanjës dhe Anglisë në kuadër të finales së Kampionatit Evropian 2024. Pas një loje fantastike, Spanja ka përmbyllur ndeshjen me...

Spanja në finale, mposht Francën

Kombëtarja e Spanjës ka arritur kualifikimin në finale të Euro 2024, pasi mposhti me rezultat 2:1 kombëtaren e Francës në gjysmëfinale. Në pjesën e dytë...

Ballkani triumfon në ndeshjen e parë kualifikuese në Ligën e...

Ballkani ka fituar 2-1 ndaj Santa Coloman në 1/8 e fazës kualifikuese në Ligën e Kampionëve. Ndeshja nisi me një ritëm të qetë, por që...

Të fundit nga rubrika