Tendencat e modeleve të thonjve për sezonën pranverë – verë 2022

Shpeshëher për tu duker bukur ju kushtojm rëndësi detajeve ato të cilat gjithmon na japin një pamje më ekstravagante. Thonjt janë ato të cilat ju shtojn edhe më shumë elegancë tek secila femër

Ilustrim

Shpeshëher për tu duker bukur ju kushtojm rëndësi detajeve ato të cilat gjithmon na japin një pamje më ekstravagante. Thonjt janë ato të cilat ju shtojn edhe më shumë elegancë tek secila femër.

Nëse gjatë muajve të dimrit i keni lënë thonjtë pa lyer dhe keni pritur ditët e ngrohta për të realizuar modelet që dëshironi, është momenti t’u hidhni një sy trendeve të sezonës  pranverë-verë 2022.

Ndër tendencat e këtij sezoni, ajo se çfarë ka tërhequr vëmendjen e shumë artisteve është dizajni me perla, gur ngjyr argjendi të shëndritshme si dhe nuancat e ngjyrave më të lehta.

Thonjtë zbukurohen me rruaza të vogla të aplikuara si dekorim për të marrë një rezultat të lehtë, që do të ishte ideal për ditën tuaj të nusërisë, por edhe për çdo vajzë që dëshiron t’i japë dorës një pamje elegante.

Ilustrim

Nëse ju duhet pak frymëzim dhe ide për modelin e thonjve këtë pranverë, kujdesuni që thjeshtësia dhe elegance të jenë ndër zgjedhjet e juaja të para.

Shija e redaktorit

Mark Rutte do të jetë në krye të NATO-s

Mark Rutte do të jetë sekretari i ardhshëm i Përgjithshëm i NATO-s, pasi të 32 anëtarët e aleancës ranë dakord që kryeministri holandez në...

Nëna e Leotrimit: Djali im paska qenë i krejt Kosovës

Gjatë së martës, më 18 qershor, që shënonin 25-vjetorin e Ditës së Çlirimit të Skenderajt, është përuruar shtatorja Leotrim Ahmetit, 7-vjeçarit të vrarë gjatë...

Kosova dhe Izraeli me marrëveshje për heqjen e vizave

Izraeli i ka hequr vizat për qytetarët e Kosovës, duke u bërë kështu shteti i 50-të që mundëson lëvizje të lirë për kosovarët. Kështu ka...

Të fundit nga rubrika