Trajneri i Malishevës zbulon ofertën milionëshe për Drilon Hazrollajn

Trajneri i Malishevës, Qëndrim Kida, ka thënë se ka ofertë mbi një milion euro për anësorin, Drilon Hazrollaj

Kida ka zbuluar në emisionin ‘Dueli Sportiv’ në TV Dukagjini se ka oferta të majme për talentin e Malishevës, Drilon Hazrollaj.

“Po ka oferta, unë jam trajner, janë drejtorët që mund të komunikojnë, mirëpo ka oferta. Mbi milionëshe, mirëpo nuk mundem të them se cili klub. Ka ofertë mbi një milion euro,” tha ai.

Hazrollaj konsiderohet si një nga futbollistët më me perspektivë në Superligën e Kosovës.

Ai ka shënuar 12 gola dhe ka dhënë nëntë asistime, në 22 paraqitje këtë edicion në Superligë dhe Kupë.

Më poshtë mund të shikoni ‘LIVE’ emisionin ‘Dueli Sportiv’.

Shija e redaktorit

Spanja kampione e Evropës për herë të katërt

Ka mbaruar super ndeshja mes Spanjës dhe Anglisë në kuadër të finales së Kampionatit Evropian 2024. Pas një loje fantastike, Spanja ka përmbyllur ndeshjen me...

Spanja në finale, mposht Francën

Kombëtarja e Spanjës ka arritur kualifikimin në finale të Euro 2024, pasi mposhti me rezultat 2:1 kombëtaren e Francës në gjysmëfinale. Në pjesën e dytë...

Ballkani triumfon në ndeshjen e parë kualifikuese në Ligën e...

Ballkani ka fituar 2-1 ndaj Santa Coloman në 1/8 e fazës kualifikuese në Ligën e Kampionëve. Ndeshja nisi me një ritëm të qetë, por që...

Të fundit nga rubrika