“Udhëtimi” u bë shkak i ndarjes së Bleros me ish të dashurën

Blero në “Reload” të Dukagjinit ka rrëfyer arsyen e vërtetë të ndarjes me ish-të dashurën, e njohur si “Bebe”.

Blero deklaroi se njëra nga arsyet “e forta” të ndarjes së tyre erdhi nga një udhëtim që kishin planifikuar së bashku, e që sipas Bleros ajo shkoi pa të dhe nuk e priti për të shkuar.

“Bebe më ka dëshpëruar, sepse ne kemi pasur me udhëtuar një vend bashkë, ajo ka shkuar, unë s’kam mbërri dhe pastaj janë prishë raportet, por edhe lidhja. Është si hakmarrje ky podcasti me Afronën”, tha ai.

E për sa kohë dhe shpejt është bërë bashkë me Beben, Blero tha pas ndarjes nga ish-bashkëshortja, Afrona Dika, ai ka gjetur dashurinë pas katër muajsh.

 

Shija e redaktorit

Nga sot shqiptarët udhëtojnë pa viza drejt Azerbajxhanit

Nga dita e sotme qytetarët e Shqipërisë me pasaporta të rregullta mund të udhëtojnë pa viza drejt Azerbajxhanit. Ambasadori i Azerbajxhanit në Shqipëri, Anar Huseynov...

Tre oficerë të FSK-së diplomojnë në Kolegjin CGSC të ushtrisë...

Oficerët e Forcës së Sigurisë së Kosovës(FSK), majorët Alban Bunjaku, Agron Murati dhe Alban Bujupi, pas studimeve njëvjeçare, diplomuan me sukses të lartë në...

Peja dhe Ulqini nënshkruajnë marrëveshjen e binjakëzimit si qytete

Kryetari i Pejës, Gazmend Muhaxheri ka pasur një mysafir të veçantë në zyrën e tij të shtunën. Ai priti me nderime kryetarin e Ulqinit, Genc...

Të fundit nga rubrika