Vazhdon edhe sot kërkimi për 4-vjeçarin, i cili dyshohet se ra në kanalin e Ibër-Lepencit

Një fëmijë i moshës 4 vjeç, dyshohet se ka rënë mbrëmë në kanalin e Ibër-Lepencit në fshatin Akrashticë të Vushtrrisë.

Edhe pas kërkimeve deri në orët e mbrëmjes, ai nuk është gjetur.

Për Portalin Dukagjini, zëdhënësi i Policisë së Kosovës për rajonin e Mitrovicës, Avni Zahiti, tha se mbrëmë është ndalur kërkimi, kurse sot pritet të fillojë përsëri.

Në terren tashmë gjendet, FSK-ja dhe Policia e Kosovës.

Rrethanat se si ka ardhur deri te rënia e fëmijës në kanalin e Ibër-Lepencit nuk dihen.

Shija e redaktorit

Nga sot shqiptarët udhëtojnë pa viza drejt Azerbajxhanit

Nga dita e sotme qytetarët e Shqipërisë me pasaporta të rregullta mund të udhëtojnë pa viza drejt Azerbajxhanit. Ambasadori i Azerbajxhanit në Shqipëri, Anar Huseynov...

Tre oficerë të FSK-së diplomojnë në Kolegjin CGSC të ushtrisë...

Oficerët e Forcës së Sigurisë së Kosovës(FSK), majorët Alban Bunjaku, Agron Murati dhe Alban Bujupi, pas studimeve njëvjeçare, diplomuan me sukses të lartë në...

Peja dhe Ulqini nënshkruajnë marrëveshjen e binjakëzimit si qytete

Kryetari i Pejës, Gazmend Muhaxheri ka pasur një mysafir të veçantë në zyrën e tij të shtunën. Ai priti me nderime kryetarin e Ulqinit, Genc...

Të fundit nga rubrika