Vetaksident në Gjilan, lëndohen dy persona

Nga një vetë - aksident në Kishnapolë të Gjilanit kanë pësuar lëndime trupore dy persona

Ilustrim

Dyshohet se një person nga pakujdesia ka shkaktuar vetaksident në fshatin Kishnapolë të Gjilanit.

Si pasojë kanë pësuar lëndime trupore dy persona.

Fsh. Kishnapolë, Gjilan 19.12.2023 – 20:55. I dyshuari mashkull kosovar dyshohet se nga pakujdesia ka shkaktuar vetaksident, ku si pasojë lëndime trupore kanë pësuar dy meshkuj kosovarë, të cilët kanë pranuar tretman mjekësor dhe janë liruar”, thuhet në raport.

Shija e redaktorit

Shefja e katalunasve në Parlamentin e Spanjës: S’do të ndalemi...

Partia katalunase “Junts per Catalunya” kanë marrë një iniciativë në Parlamentin e Spanjës për t’i kërkuar Qeverisë së Spanjës njohjen e pavarësisë së Kosovës...

Mark Rutte do të jetë në krye të NATO-s

Mark Rutte do të jetë sekretari i ardhshëm i Përgjithshëm i NATO-s, pasi të 32 anëtarët e aleancës ranë dakord që kryeministri holandez në...

Nëna e Leotrimit: Djali im paska qenë i krejt Kosovës

Gjatë së martës, më 18 qershor, që shënonin 25-vjetorin e Ditës së Çlirimit të Skenderajt, është përuruar shtatorja Leotrim Ahmetit, 7-vjeçarit të vrarë gjatë...

Të fundit nga rubrika