(VIDEO) Dalin bisedat, shoqja për tradhëtinë ndaj Vesës: U shokova për herë të dytë

Historia e banores së Big Brother Vip Kosova, Vesa Vllasaliut, po vazhdon të jetë aktuale.

Rrëfimi tronditës i saj për dramën me ish-partnerin dhe akuzat e forta në spektaklin e së hënës bënë që Vesa të jetë temë e çdo tavoline.

E mbi shoqërinë apo jo me partneren aktuale të ish të fejuarit kanë dalë detaje të reja.

Versionin e saj e ka thënë një prej mikeshave të ngushta të Vesës, Artiola.

Prive ka siguruar edhe biseda dhe fakte të reja të miqësisë së Vesës dhe Edonës, përfshirë edhe mesazhe të ish-të fejuarit mbi partneren e tij aktuale kur Vesës i kërkonte që të distancohej nga ajo.

Shija e redaktorit

Presidentja Osmani nderohet me Çmimin e Evropës nga Fondacioni Pan-Europian

Fondacioni Fondacioni Pan-Evropian Richard Coudenhove-Kalergi i ka ndarë Presidentes së Kosovës Vjosa Osmani, çmimin e ‘Evropës’, për përkushtimin e saj ndaj raporteve me partnerët...

Nis ceremonia e diplomimit të gjeneratës së 59-të të Policisë...

Ka filluar ceremonia e diplomimit të gjeneratës së 59-të të Policisë së Kosovës. Sot diplomojnë 445 kadetë të Policisë së Kosovës. Kryeministri i Republikës së Kosovës,...

Policia konfirmon arrestimin e Akil Gjakovës

Policia e Kosovës, ka arrestuar xhudistin Akil Gjakova, si të dyshuar për veprën penale dhunë në familje. Lajmin për Portalin Dukagjini e ka konfirmuar zëdhënësi...

Të fundit nga rubrika