(VIDEO) “Hape gojën se ia qëllojë”, Buci dhe Santiana të pandashëm

Dy banorët e Big Brother VIP Kosova 2, Ylli dhe Santiana e kanë luajtur një lojë interesante mes tyre.

Të dy u munduan që kokrren e rrushit t’ia qëllojnë njëri-tjetrit në gojë nga distanca.

Në një moment, ishte Buci ai që i tha Santianës në formë shakaje “hape gojën se ia qëllojë”.

Për të parë më shumë detaje, klikoni në videon më poshtë:

 

Shija e redaktorit

Cristiano Cardoso, braziliani i Drenicës

Po stërvit shumë larg nga shtëpia, por në Skenderaj ndihet sikur në shtëpi. Cristiano Cardozo është portieri brazilian i Drenica Futsal, të cilin krahas punës...

Rama takohet me udhëheqësit e Katarit, i fton ata për...

Kryetari i Prishtinës, Përparim Rama ka njoftuar se së bashku me Presidenten e vendit, Vjosa Osmani është duke qëndruar në Katar për një vizitë...

Osmani uron Suedinë pasi iu hap rruga për anëtarësim në...

Presidentja e Kosovës, Vjosa Osmani, ka uruar Suedinë pasi asaj iu hap rruga për anëtarësim në NATO, meqë Hungaria miratoi të hënën kandidaturën e...

Të fundit nga rubrika