(VIDEO) Kaderi e tregon ëndrrën e saj

Banorja e Big Brother VIP Kosova, Kaderi derisa bisedonte me Azemin, ka treguar se është mërzitur për shkak të një ëndrre që ka parë.

“Unë e pash motrën në ëndërr, kishe nuk ishim këtu në Big Brother, por kishte shumë njerëz, ajo qante dhe ishte bashkë me djalin e saj, më thoshte Kader më ka marr malli shumë për ty, kishe nuk është mirë ajo, edhe dola jashtë e e kam përqafuar motrën”, është shprehur Kaderi.

Ajo ka vazhduar edhe më tej ta tregoj ëndrrën e saj, por për ta dëgjuar atë, ndiqeni videon në linkun e mëposhtëm.

 

Shija e redaktorit

Cristiano Cardoso, braziliani i Drenicës

Po stërvit shumë larg nga shtëpia, por në Skenderaj ndihet sikur në shtëpi. Cristiano Cardozo është portieri brazilian i Drenica Futsal, të cilin krahas punës...

Rama takohet me udhëheqësit e Katarit, i fton ata për...

Kryetari i Prishtinës, Përparim Rama ka njoftuar se së bashku me Presidenten e vendit, Vjosa Osmani është duke qëndruar në Katar për një vizitë...

Osmani uron Suedinë pasi iu hap rruga për anëtarësim në...

Presidentja e Kosovës, Vjosa Osmani, ka uruar Suedinë pasi asaj iu hap rruga për anëtarësim në NATO, meqë Hungaria miratoi të hënën kandidaturën e...

Të fundit nga rubrika