(VIDEO) Martohen Alisa e Urimi, flasin për emocionet

Ish-banorët e BigBrotherVip 1, çifti Alisa dhe Urimi i kanë dhënë fund beqarisë.

Për Dukagjinin, Alisa e Urimi kanë folur për emocionet e dasmës.

Teksa Alisa tregon që nuk do të ketë një hyrje të zakonshme në dasmën e tyre.

“Organizimi ka shkuar shumë mirë, të gjitha gjërat kanë shkuar ashtu siç unë kam pasur qejf,” ka thënë Alisa.

Intervista e plotë:

Shija e redaktorit

Nga sot shqiptarët udhëtojnë pa viza drejt Azerbajxhanit

Nga dita e sotme qytetarët e Shqipërisë me pasaporta të rregullta mund të udhëtojnë pa viza drejt Azerbajxhanit. Ambasadori i Azerbajxhanit në Shqipëri, Anar Huseynov...

Tre oficerë të FSK-së diplomojnë në Kolegjin CGSC të ushtrisë...

Oficerët e Forcës së Sigurisë së Kosovës(FSK), majorët Alban Bunjaku, Agron Murati dhe Alban Bujupi, pas studimeve njëvjeçare, diplomuan me sukses të lartë në...

Peja dhe Ulqini nënshkruajnë marrëveshjen e binjakëzimit si qytete

Kryetari i Pejës, Gazmend Muhaxheri ka pasur një mysafir të veçantë në zyrën e tij të shtunën. Ai priti me nderime kryetarin e Ulqinit, Genc...

Të fundit nga rubrika