(VIDEO) Santiana qan me dënesë, Ylli i qëndron afër: S’dua të dal, dua të rri me ty

Santiana, banorja e Big Brother VIP Kosova, ditën e filloi me “dënesë”, duke qarë.

Pranë i qëndruan Besi dhe Ylli, teksa të njëjtit i kërkuan që të dilnin në oborrin e shtëpisë të pirë cigare.

Por Santiana refuzon të ngrihet duke iu thënë që ta lënë vetëm.

“Ti as veten s’e kupton. Nuk po vi. Je duke ma ngarkuar situatën. Më lër Buc, dil pi cigare.”, i thotë Santiana, Yllit.

Shija e redaktorit

Komandanti i Gardës së Ajova-s bashkë me gjenerallejtënant Jashari shohin...

Komandanti i Forcës së Sigurisë së Kosovës (FSK), gjenerallejtënant Bashkim Jashari, së bashku me komandantin e Gardës së Ajova-s, gjeneral major Stephen E. Osborn,...

Kreshnikët e Shalës së Bajgorës

Ulërima e 300 spartanëve dhe mbretit Lenoidhas, i trimërohet e me cinizëm i buzëqesh vdekjes, tash e 2500 vjet. Shaljanët, mund të kenë dëgjuar për...

FFK prezanton nesër përzgjedhësin e ri të Kosovës

Federata e Futbollit të Kosovës (FFK) përmes një njoftimi zyrtar ka bërë të ditur se nesër (e shtunë) do të bëhet prezantimi i përzgjedhësit...

Të fundit nga rubrika