(VIDEO) “Shko rregullo marrëdhëniet me të dashurin”, “Je a pafytyrë”, debat midis Shqipes dhe Santianës

Dy banoret e Big Brother Vip Kosova, Shqipja dhe Santiana kanë debatuar ashpër me njëra-tjetrën

Dy banoret e Big Brother Vip Kosova, Shqipja dhe Santiana kanë debatuar ashpër mbrëmjen e së shtunës.

Në debat e sipër, Shqipja i thotë Santianës shko dhe rregullo marrëdhëniet me të dashurin ngase sipas saj, pas ngjarjes me Bucin, Santiana ka prishur raportet me të dashurin e saj.

“Santiana ti rregullo marrëdhëniet me të dashurin. E bëre me të prek tjetri… ai i shkrehti e ka parë gjithë ngjarjen”, i thotë Shqipja, Santianës.

Kjo e fundit i kthehet duke i thënë se e pafytyrë.

“Zemër ai më njeh mua shumë mirë. Ty ka me të dal fytyra kush je ti, që je fake (fallso). Oh le t’mi fut bre duart. Qe cfarë femre është. Oj e pafytyrë. Ti për mua s’din kurrgjë, unë për ty i di krejt. Sytë kanë me të dalë nga vendi, mbaje në mend”, i tha Santiana, Shqipes.

Por pa ofendime nuk e la të kalonte si rast as Shqipja.

Ajo teksa i thotë Santianës je e pacipë, shton se e njëjta do të ikë së shpejti.

“Ti je e pafytyrë. E pacipë, pa moral. Preku nga të gjithë meshkujt. Ti do ikësh”, shtoi Shqipja.

Shija e redaktorit

Cristiano Cardoso, braziliani i Drenicës

Po stërvit shumë larg nga shtëpia, por në Skenderaj ndihet sikur në shtëpi. Cristiano Cardozo është portieri brazilian i Drenica Futsal, të cilin krahas punës...

Rama takohet me udhëheqësit e Katarit, i fton ata për...

Kryetari i Prishtinës, Përparim Rama ka njoftuar se së bashku me Presidenten e vendit, Vjosa Osmani është duke qëndruar në Katar për një vizitë...

Osmani uron Suedinë pasi iu hap rruga për anëtarësim në...

Presidentja e Kosovës, Vjosa Osmani, ka uruar Suedinë pasi asaj iu hap rruga për anëtarësim në NATO, meqë Hungaria miratoi të hënën kandidaturën e...

Të fundit nga rubrika