(Video) “Vëllai i Madh” i ngrin, Buci-Santianës: S’pate nevojë me shti dorën hiç”

Dy banorët e “Big Brother VIP Kosova 2”, Santiana dhe Buci, sërish kanë kaluar kohë së bashku.

Kur ata janë zgjuar të ecin bashkë, “Vëllai i Madh” ka vendosur që t’i ngrijë ata, përcjell Klankosova.tv.

“S’pate nevojë me shti dorën hiç”, i ka thënë Buci Santianës.

Shija e redaktorit

Cristiano Cardoso, braziliani i Drenicës

Po stërvit shumë larg nga shtëpia, por në Skenderaj ndihet sikur në shtëpi. Cristiano Cardozo është portieri brazilian i Drenica Futsal, të cilin krahas punës...

Rama takohet me udhëheqësit e Katarit, i fton ata për...

Kryetari i Prishtinës, Përparim Rama ka njoftuar se së bashku me Presidenten e vendit, Vjosa Osmani është duke qëndruar në Katar për një vizitë...

Osmani uron Suedinë pasi iu hap rruga për anëtarësim në...

Presidentja e Kosovës, Vjosa Osmani, ka uruar Suedinë pasi asaj iu hap rruga për anëtarësim në NATO, meqë Hungaria miratoi të hënën kandidaturën e...

Të fundit nga rubrika