Zbritje speciale! Renault Austral prej 37,990€ në 35,990€ apo vetëm 399€/muaj

Ndizni motorët tuaj dhe përgatituni për një përvojë të jashtëzakonshme vozitjeje me Renault Austral! Duke thyer kyfijtë e përsosmërisë së automobilave, kjo makinë në Auto Mita tashmë është e disponueshme me një çmim të zbritur dhe krejt kjo për një kohë të kufizuar.

Renault Austral është e pajisur me paketën e lartë ‘Techno’, transmisionin automatik dhe një motor të jashtëzakonshëm TCe 160KF benzinë/motor hibrid të butë.

Përgatituni për revolucionin që ju pret në rrugë!

Për një kohë të kufizuar, Renault Austral ofrohet me një zbritje ekskluzive, duke rënë nga 37,990 euro në 35,990 euro.

Por kjo nuk është e gjitha!

Auto Mita gjithashtu mundësinë e zotërimit të kësaj kryevepre për vetëm 399 euro në muaj, duke e bërë më të lehtë përjetimin e pakrahasueshëm të kësaj veture.

Disa nga karakteristikat e Renault Austral janë:

-Pako Techno

-Motor 1.3 TCe Mild Hybrid 160KF

-Ndërrues automatik

-Frenimi emergjent autonomy për automjete, këmbësorë dhe biciklist

-openR link 12″ me sistem zerimi Akramys Auditorium, navigim dhe mundsia me lidhje permes Google

-Funksioni i Apple Carplay dhe Android Auto,

-12″ madhesia e ekranit në instrument tabel me ngjyrë dhe mundsia shfaqjes navigacionit

-Klimë automatike 2 zonale,

-Fellne alumini 19″,

-Drita Full Led Pure Vision

-Çelës inteligjent – keyless

-Multisens dhe ndriçim I ambientit

-Tempomat,

-Sensor i reshjeve të shiut dhe aktivizimit automatik të dritave,

-Sensor parkimi para, mbrapa dhe anësore

-Kamerë mbrapa

-Dritare të errësuara mbrapa

-Dhe shumë pajisje tjera të sigurisë dhe komoditetit

-Mos prit! Përjeto kënaqësinë e ngasjes së Renault Austral dhe përfito nga oferta që vjen veç një herë në jetë.

Për më shumë informacione kontaktoni në:

Facebook: Auto Mita

E-mail:[email protected]

Nr.tel:045 500 588

Shija e redaktorit

Kongresmenja amerikane: Çdo agresion ndaj Kosovës përbën kërcënim për sigurinë...

Lisa McClain, anëtare e Komitetit për Arsimin dhe Punën në Dhomën e Përfaqësuesve në Michigan të ShBA-së, ka thënë se Kosova që moti është...

The Guardian: Zyrtarët amerikanë u bindën nga provat e Qeverisë...

Sulmi terrorist në Banjskë të Zveçanit, më 24 shtator të këtij viti, e ka marrë edhe vëmendjen ndërkombëtare. Së fundmi, gazeta prestigjioze britanike “The Guardian”,...

Anton Cena me tre medalje, dy të arta dhe një...

Anton Cena, garues nga Kosova për Lojërat e 11-të për Policë, Doganierë dhe Zjarrfikës, ka arritur t'i fitojë tri medalje, dy të arta dhe...

Të fundit nga rubrika