Zbulohet pagesa që iu bë Beyonces për performancën 1-orëshe në Dubai

Beyoncé e ka mbajtur koncertin e parë live nga viti 2018, përpara një audience të përzgjedhur me rastin e hapjes së një resorti të ri luksoz në Dubai

Beyonce

Beyonce ka performuar të hënën në Dubai, me rastin e hapjes së një resorti të ri luksoz atje.

Kjo ishte performanca e parë “live” e divës së muzikës që nga viti 2018.

42-vjeçarja ka performuar disa nga goditja e saj, para shumë të pranishmëve, përfshihen edhe shumë fytyra publike.

Ajo ka kënduar këngët “Crazy in Love”, “Beautiful Liar”, “Naughty Girl”, “Freedom”, “Spirit” dhe “Be Alive”.

Në skenë asaj iu bashkuan edhe vajza e saj Blue Ivy Carter dhe bashkëshorti, Jay-Z.

TMZ-ja ka raportuar martën se për performancën e saj 60-minutëshe, Beyonce është paguar 24 milionë dollarë.

Veç kësaj, ajo bashkë me familjen e saj kanë qëndruar në resortin “Atlantis The Royal Resort” për hapjen e saj që të performojë .

Beyonce u rikthye në skenë në hapjen e një hoteli të ri luksoz në Dubai

Suita ku qëndroi ajo me fëmijët dhe burrat e saj në këtë resort kishte çmim prej 142 mijë dollarësh për natë, sipas raportimeve të The Guardian.

Suita e cila kishte hapësirë ​​prej 11 mijë metrash katrorë dhe ishte në katin e 22-të të resortit, përmban katër dhoma gjumi, një kinema dhe pishina e saj private.

Shija e redaktorit

Trupat e FSK-së arrijnë në Adana, priten me duartrokitje nga...

Kontingjenti i parë i FSK-së në operacionin e kërkim-shpëtimit në zonat e prekura nga tërmeti në Turqi, tashmë ka arritur në Adana. Fondacioni SETA në...

Distria Krasniqi fiton medaljen e artë në garën më prestigjioze...

Xhudistja nga Kosova, Distria Krasniqi ka fituar medaljen e artë në turneun "Grand Slamin", i cili po mbahet në Paris të Francës. Distria nuk ndalon...

Albina Kelmendi dhe familja do të performojnë në natën e...

Shqipëria e cila këtë vit prezantohet nga Albina Kelmendi me familje me këngën “Duje”, do të performojnë në natën e dytë gjysmëfinale, më 11...

Më të lexuarat

Avokati i Fatmir Limajt me ultimatum për analistin Hoxha, për...

Analisti i emisionit Debat Plus në RTV Dukagjinin, Dibran Hoxha, i ka publikuar disa mesazhe që i ka marrë në rrjetin e tij social...

Takimi miqësor i dy ikonave të xhudos

Dy ikona të xhudos, Majlinda Kelmendi dhe Teddy Riner, kanë pasur një takim të shkurtë miqësor gjatë Grand Slamit, në Paris. Xhudistja Kelmendi tashmë është...

Shkon mbi 500 numri i viktimave në Turqi dhe Siri

Pasojat e tërmetit që e goditi Turqinë dhe Sirinë të hënën janë të mëdha. Numri i viktimave ka shkuar në më shumë se 500...

Të fundit nga rubrika