“Zemra e mbushur me dashuri”, Krasniqi takohet për herë të parë me mbesën Toska në Hagë

Ish-kryeparlamentari Jakup Krasniqi, ka takuar për herë të parë mbesën e tij Toska, njofton e bija e tij, Gresë Krasniqi

Ish-kryeparlamentari Jakup Krasniqi

Ish-kryeparlamentari Jakup Krasniqi, ka takuar për herë të parë mbesën e tij Toska.

Kështu njoftoi e bija e Krasniqit, Gresë Krasniqi në një postim në Facebook ku ka dhënë detaje rreth takimit.

“Sot babanë e ka vizituar mbesa e tij e parë, Toska jonë e bukur, vajza e Altinit dhe Elizabetës! Ka qarë, ka qesh e ka fjetur në krahët e gjyshit. Sot babai zemrën e ka të mbushur me dashuri”, ka shkruar ajo.

Ish-krerët e UÇK-së, Hashim Thaçi, Kadri Veseli, Jakup Krasniqi e Rexhep Selimi ndodhen në Hagë për kinse krime lufte.

Shija e redaktorit

Spanja kampione e Evropës për herë të katërt

Ka mbaruar super ndeshja mes Spanjës dhe Anglisë në kuadër të finales së Kampionatit Evropian 2024. Pas një loje fantastike, Spanja ka përmbyllur ndeshjen me...

Spanja në finale, mposht Francën

Kombëtarja e Spanjës ka arritur kualifikimin në finale të Euro 2024, pasi mposhti me rezultat 2:1 kombëtaren e Francës në gjysmëfinale. Në pjesën e dytë...

Ballkani triumfon në ndeshjen e parë kualifikuese në Ligën e...

Ballkani ka fituar 2-1 ndaj Santa Coloman në 1/8 e fazës kualifikuese në Ligën e Kampionëve. Ndeshja nisi me një ritëm të qetë, por që...

Të fundit nga rubrika