Zhduken dy gra në Vushtrri, Policia nis hetimet

Policia e Kosovës ka njoftuar se dy gra janë raportuar të zhdukura në Vushtrri në dy raste të ndara.

Sipas raportit ditor të Policisë së Kosovës, në rastin e parë “Më 22 qershor një grua është larguar nga shtëpia, e familjarët thanë se s’kanë njohur për vendndodhjen e saj”.

Ndërsa, më 24 qershor një grua u raportua e zhdukur në Policinë e Kosovës.

Teksa rasti i dytë, po ashtu në qytetin e Vushtrisë, thuhet se është raportuar se një grua është larguar nga shtëpia e saj dhe nuk kanë njohuri për vendndodhjen e saj.

“Ankuesja femër kosovare ka raportuar se viktima femër është larguar nga shtëpia dhe nuk kanë njohuri për  vendndodhjen e saj. Rasti në hetime. Më 24.06.2024, ankuesja femër kosovare ka raportuar se viktima femër është larguar nga shtëpia dhe nuk kanë njohuri për vendndodhjen e saj. Rasti në hetime”, thuhet në njoftimin e plotë policor.

Të dyja rastet po hetohen.

Shija e redaktorit

Spanja kampione e Evropës për herë të katërt

Ka mbaruar super ndeshja mes Spanjës dhe Anglisë në kuadër të finales së Kampionatit Evropian 2024. Pas një loje fantastike, Spanja ka përmbyllur ndeshjen me...

Spanja në finale, mposht Francën

Kombëtarja e Spanjës ka arritur kualifikimin në finale të Euro 2024, pasi mposhti me rezultat 2:1 kombëtaren e Francës në gjysmëfinale. Në pjesën e dytë...

Ballkani triumfon në ndeshjen e parë kualifikuese në Ligën e...

Ballkani ka fituar 2-1 ndaj Santa Coloman në 1/8 e fazës kualifikuese në Ligën e Kampionëve. Ndeshja nisi me një ritëm të qetë, por që...

Të fundit nga rubrika