Zhduket një person në Gjilan

Policia e Kosovës, në raportin 24-orësh, ka njoftuar se një person në Gjilan është zhdukur. Bëhet e ditur se nga 25 marsi, ky person ka dalë nga shtëpia dhe nuk dihet ende asgjë për vendndodhjen e tij

Ilustrim

Policia e Kosovës ka njoftuar se një person është zhdukur në Gjilan.

Në raportin 24-orësh të policisë bëhet e ditur se rasti ka ndodhur më 25 mars të këtij viti, në orën 04:00.

Më tej, mësohet se rasti është nën hetime.

Gjilan/ 25.03.2024-04:00. Më 01.04.2024 ankuesja femër kosovare ka raportuar se nga data e cekur ka dalur nga shtëpia viktima mashkull dhe nga ajo kohë nuk dihet për vendndodhjen e tij. Rasti në hetime”, thuhet në raport.

Shija e redaktorit

Lansohet platforma e-Komuna, Kurti: Drejt një qeverisjeje digjitale me fokus...

Ministria e Administrimit të Pushtetit Lokal ka organizuar të premten ceremoninë e lansimit të shërbimeve të e-Komuna, e cila është pjesë e platformës shtetërore...

ASK: Në Kosovë s’ka rënie të madhe të numrit të...

Procesi i regjistrimit të popullsisë në Kosovë përfundon këtë të premte, pas fillimit të tij më 5 prill, rezultatet preliminare të të cilit pritet...

Osmani bisedon me homologun gjerman, diskuton rëndësinë e anëtarësimit të...

Presidentja e Kosovës, Vjosa Osmani, të martën mbrëma ka zhvilluar një bisedë telefonike me homologun gjerman, Frank-Walter Steinmeier. Në një postim në rrjetin social "X",...

Të fundit nga rubrika