Zjarr i madh në Pejë, digjen depot e ELKOS-it (VIDEO)

Një zjarr i madh po raportohet të jetë duke ndodhur afër Elkos-it në Pejë.

Policia e Kosovës tashmë është në vendin e ngjarjes.

Dukagjini ka kontaktuar me Policinë e Kosovës lidhur me detajet, por nuk janë përgjigjur deri në momentin e publikimit.

Shija e redaktorit

Kongresmenja amerikane: Çdo agresion ndaj Kosovës përbën kërcënim për sigurinë...

Lisa McClain, anëtare e Komitetit për Arsimin dhe Punën në Dhomën e Përfaqësuesve në Michigan të ShBA-së, ka thënë se Kosova që moti është...

The Guardian: Zyrtarët amerikanë u bindën nga provat e Qeverisë...

Sulmi terrorist në Banjskë të Zveçanit, më 24 shtator të këtij viti, e ka marrë edhe vëmendjen ndërkombëtare. Së fundmi, gazeta prestigjioze britanike “The Guardian”,...

Anton Cena me tre medalje, dy të arta dhe një...

Anton Cena, garues nga Kosova për Lojërat e 11-të për Policë, Doganierë dhe Zjarrfikës, ka arritur t'i fitojë tri medalje, dy të arta dhe...

Të fundit nga rubrika