Pesë kombinimet me këmishën blu

Burimi: Grazia Daily UK

Pavarësisht stinës ku jemi, një këmishë është një zgjedhje e përjetshme që asnjëherë nuk del jashtë parashikimeve.

Mund të jetë një takim në zyrë, një dalje në fundjavë me miqtë, rasti ka pak rëndësi sa mënyra si ju e vishni një këmishë në nuancë blu.

Me pantallona xhinse apo fund të gjatë lëkure, ja disa ide kombinimi direkt nga street style:

#1 Pantallona + atlete

Burimi: Grazia Daily UK
#2 Pantallona lëkure
Burimi: Grazia Daily UK

#3 Pantallona xhinse

Burimi: Grazia Daily UK

#4  Fund i gjatë xhins

Burimi: Grazia Daily UK

#5 Minifund me pala

Burimi: Grazia Daily UK

 

Shija e redaktorit

Spanja kampione e Evropës për herë të katërt

Ka mbaruar super ndeshja mes Spanjës dhe Anglisë në kuadër të finales së Kampionatit Evropian 2024. Pas një loje fantastike, Spanja ka përmbyllur ndeshjen me...

Spanja në finale, mposht Francën

Kombëtarja e Spanjës ka arritur kualifikimin në finale të Euro 2024, pasi mposhti me rezultat 2:1 kombëtaren e Francës në gjysmëfinale. Në pjesën e dytë...

Ballkani triumfon në ndeshjen e parë kualifikuese në Ligën e...

Ballkani ka fituar 2-1 ndaj Santa Coloman në 1/8 e fazës kualifikuese në Ligën e Kampionëve. Ndeshja nisi me një ritëm të qetë, por që...

Të fundit nga rubrika