Anglia kalon në epërsi

Anglia ka kaluar në epërsi 1:0 ndaj Serbisë. Jude Bellingham është realizator. Ai shënoi me goditje me kokë në minutën e 13-të

Anglia ka ndryshuar rezultatin në stadiumin “Arena AufSchalke” të Gelsenkirchen.

Golin për anglezët e ka shënuar futbollisti, Bellingham në minutën e 12-të.

Anglia ka kaluar në epërsi 1:0 ndaj Serbisë.

 

Nis dueli Angli-Serbi

Shija e redaktorit

Spanja kampione e Evropës për herë të katërt

Ka mbaruar super ndeshja mes Spanjës dhe Anglisë në kuadër të finales së Kampionatit Evropian 2024. Pas një loje fantastike, Spanja ka përmbyllur ndeshjen me...

Spanja në finale, mposht Francën

Kombëtarja e Spanjës ka arritur kualifikimin në finale të Euro 2024, pasi mposhti me rezultat 2:1 kombëtaren e Francës në gjysmëfinale. Në pjesën e dytë...

Ballkani triumfon në ndeshjen e parë kualifikuese në Ligën e...

Ballkani ka fituar 2-1 ndaj Santa Coloman në 1/8 e fazës kualifikuese në Ligën e Kampionëve. Ndeshja nisi me një ritëm të qetë, por që...

Të fundit nga rubrika