Dafina dhe Ylli vazhdojnë t’i “trazojnë ujërat”, pozojnë me duar të bashkuara

Këngëtarja e njohur, Dafina Zeqiri, sot ka kapur vëmendjen e të gjithëve me postimin e saj të fundit në rrjetin social “Instagram”.

“Duar të bashkuara” me Yll Limanin dhe me një etiketim sipër është postimi i Dafina Zeqirit, e cila “trazoi” ujërat e publikut.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by DAFINË MOJ (@dafina.zeqiri)

Siç duket, dyshja e estradës kosovare janë gati edhe për një bashkëpunim të radhës.

Mbrëmë, edhe Yll Limani ka publikuar një fotografi nga pjesët skenike, ku edhe Dafina Zeqiri ka publikuar po të njëjtën skenë disa fotografi. E në këto imazhe, Ylli ka shkruar”  amo a ja vlen nëse ma nuk mki?”.

Dafina Zeqiri dhe Yll Limani bashkojnë forcat, së shpejti me projekt të ri muzikor

Shija e redaktorit

Nëna e Leotrimit: Djali im paska qenë i krejt Kosovës

Gjatë së martës, më 18 qershor, që shënonin 25-vjetorin e Ditës së Çlirimit të Skenderajt, është përuruar shtatorja Leotrim Ahmetit, 7-vjeçarit të vrarë gjatë...

Kosova dhe Izraeli me marrëveshje për heqjen e vizave

Izraeli i ka hequr vizat për qytetarët e Kosovës, duke u bërë kështu shteti i 50-të që mundëson lëvizje të lirë për kosovarët. Kështu ka...

Nga sot shqiptarët udhëtojnë pa viza drejt Azerbajxhanit

Nga dita e sotme qytetarët e Shqipërisë me pasaporta të rregullta mund të udhëtojnë pa viza drejt Azerbajxhanit. Ambasadori i Azerbajxhanit në Shqipëri, Anar Huseynov...

Të fundit nga rubrika