Falenderues për klientët, Auto Mita shpërblen për 10 vjetorin

Auto Mita shënon 10 vjetorin e punës me klientët. Për këtë 10 vjetor Auto Mita organizon lojë shpërblyese për klientët përmes një giveaway në Intagram duke iu dhuruar mundësi të fitoni trotinet elektrik Renault

Loja shpërblyese e Auto Mita për 10 vjetorin

Auto Mita të hënën e 1 gushtit shënon 10 vjetorin e punës. Lider në tregun e veturave, e që bën çdo herë të pamundurën për kërkesat e klientëve. Gjithçka është e veçantë dhe perfekte sa i përket Auto Mita.

Duke filluar nga shërbimet fantastike, mirësjellja e stafit e mbi të gjitha cilësia e veturave. Auto Mita premton dhe garanton sigurinë dhe knaqësinë rreth blerjes që bëni aty.

Meqë të gjithë klientët e saj janë çdo herë falënderues dhe ndahen mirë me shërbimet e tyre, as Auto Mita nuk harron ta shprehë falënderimin e saj ndaj klientëve, në mënyra të ndryshme.

Kësaj radhe për 10 vjetorin e saj plotë suksese, ka vendosur të bëjë në giveaway, i pari për këtë verë. Kësaj radhe përmes instagram-it ka vendosur t’iu shpërblejë me një Trotinet elektrik Renault.

 

Procesi për të fituar trotinetin është shumë i thjeshtë, krejt çka duhet të bëni është:

  • T’i gjeni 4 dallime në foto dhe t’i komentoni ato
  • Tag 1 shok ose shoqe
  • Follow Auto Mita

Ky giveway ështëi pari nga tre që do të bëhen këtë verë. Fituesi do të zgjidhet me datën 11.08.2022.

Shija e redaktorit

INTERVISTË me Marin Memën: Kemi nevojë të duam më shumë...

Cilki i dokumentarëve, 'Gjurmë Shqiptare' me autorin Marin Mema, në Top Channel Albania përfshin një audiencë të të gjitha moshave. Në 'Gjurmë Shqiptare' trajtohen tema...

Këngët për nder të gjeniut Andy Warhol

Data e 6-gushtit shënon lindjen e një pop artisti si Andrew Warhol, arti i tij i  mrekullueshëm dhe idetë revolucionare të Warhol ishin padyshim...

“Film n’park”, tradita që i rikthehet Prishtinës

Në zemrën e gjelbërt të kryeqytetit, në mesin e dritave, miqve dhe muzikës, është vendi ku “Film n’park” shënon një rikthim pas kufizimeve nga...

Më të lexuarat

“Për shkak të Qeverisë Kurti 1, djali im nuk do...

Ish-ministrja e Kulturës Rinisë dhe Sportit, Vlora Dumoshi, në emisionin ‘Personale’ me Krenare Vokshi-Shala, ka treguar se si djali i saj, Rroni, i cili...

Një person largohet nga një restorant në Pejë pa paguar...

Një person mashkull shihet duke ngrënë mengjes, dhe menjëherë pas përfundimit ai shihet duke u larguar pa komunikuar me ndonjë kamerier nga restoranti. Pamjet e...

Sulmohet seksualisht një fëmijë gjashtëvjeçar në Prishtinë – qytetarët përballen...

Vetëm të mërkurën e 27 korrikut të vitit 2022, janë raportuar tri raste të sulmeve seksuale ndaj të miturve. Prishtina, Obiliqi dhe Mitrovica, janë...

Të fundit nga rubrika