Mos e humbisni ofertën speciale të 10 vjetorit të Renault – Kadjar për vetëm 336 euro në muaj!

Oferta speciale që ka Auto Mita për klientët e saj është Renault – Kadjar për vetëm 336 euro në muaj për 10 vjetorin e saj. Auto Mita përkujdeset për klientët duke krijuar kampanja interesante e dëshmi, duke dëshmuar dhe një herë korrektësinë ndaj klientës.

Renault – Kadjar

Lideri i industrisë së automobileve, Auto Mita, këtë vit feston 10 vjetorin e përfaqësimit të brendeve Renault dhe Dacia.

Në vazhdën e kësaj jubile, Auto Mita gjatë tërë kohës është duke sjell kampanja interesant e dëshmi nga klientët, të cilët tregojnë përvojën e kënaqshme me këtë kompani.

Postimi i “Auto Mita” në Facebook

Në kuadër të kampanjave të shumta që Auto Mita po sjell, është edhe festimi i 10 vjetorit me ofertë speciale për veturën Renault Kadjar!

– Motor diesel 1.5dCi 115KF Automatik
– Multimedia Sistemi R Link 2 me ekran 7″
– Dritat ditore Pure Led, dritat mbrapa Led
– Ulëset gjysëm-lëkurë- Senzorë parkimi para dhe mbrapa
– Kamera prapa
– Kamerë për leximin e vijave dhe shenjave të rrugës
– Klima automatike dyzonale
– Freni automatik i dorës
– TFT Ekran në instrument tabelë
– Çelës inteligjent
– Frenim autonom emergjent
– Kulmi panoramik pa hapje
– Fellne Alumini 19”.

Vetura Renault-Kadjar

Shija e redaktorit

Albina Kelmendi dhe familja do të performojnë në natën e...

Shqipëria e cila këtë vit prezantohet nga Albina Kelmendi me familje me këngën “Duje”, do të performojnë në natën e dytë gjysmëfinale, më 11...

Komuna e Prishtinës publikon çmimet e reja për trafikun urban

Komuna e Prishtinës në kuadër të Marrëveshjes së Kredisë mes Trafiku Urban Prishtinë dhe Bankës Evropiane për Rindërtim dhe Zhvillim (BERZh), me qëllim të...

Libraria “Dukagjini” fiton çmimin FIDES 2022 për kontributin korporativ

Libraria "Dukagjini" ka marrë të mërkurën e 18 janarit çmimin FIDES 2022 për kontribut korporativ. Ky çmim librarisë "Dukagjini", ju dha për kontributin e vazhdushëm...

Më të lexuarat

Në Kuvendin e Serbisë kërkohet mbyllja e kufijve për kosovarët që...

Slavisha Ristiq, anëtari i Komisionit Parlamentar për Kosovën në Kuvendin e Serbisë, ka kërkuar që të mos u lejohet hyrja në Serbi, kosovarëve që...

WhatsApp lëshon përditësimin e ri  për t’i lejuar njerëzit të...

WhatsApp ka lansuar një përditësim të madh të ri për t'i lejuar njerëzit të bisedojnë edhe në mes të mbylljeve të internetit. WhatsApp ka lansuar...

Hill: Serbia ka të drejtë t’i drejtohet KFOR-it për kthimin...

Ambasadori i Shteteve të Bashkuara të Amerikës (ShBA) në Serbi, Christopher Hill, ka thënë se Serbia ka të drejtë t’i drejtohet KFOR-it për kthimin...

Të fundit nga rubrika