Ngacmoi seksualisht një grua, arrestohet i dyshuari

Pas intervistimit, i arrestuari që dyshohet se kishte ngacmuar seksualisht një grua, është dërguar në mbajtje

Policia e Kosovës
Policia e Kosovës

Është arrestuar një burrë kosovar, nën dyshimin se kishte ngacmuar seksualisht viktimën grua kosovare.

Siç njofton raporti 24-orësh i Policisë së Kosovës, i arrestuari është dërguar në mbajtje.

“Është arrestuar i dyshuari mashkull kosovar për shkak se e kishte ngacmuar seksualisht viktimën femër kosovare. I dyshuari pas intervistimit me vendim të prokurorit është dërguar në mbajtje”, thuhet në raport.

Rasti ka ndodhur pasditen e së martës, në Dragash.

Shija e redaktorit

Përparësitë e Kosovës si shtet i asocuar në Asamblenë Parlamentare...

Një hap afër anëtarësimit në NATO, kështu së paku po konsiderohet nga politikanët të jetë afruar Kosova, tash që e morri statusin si vend...

Osmani në takim me kryesuesit e KGJK-së dhe KPK-së: Urgjent...

Presidentja Vjosa Osmani priti në takim kryesuesin e Këshillit Gjyqësor të Kosovës dhe kryesuesin e Këshillit Prokurorial të Kosovës. Ajo ka pritur në takime...

Dita e Presidentit, Osmani me familjen e saj e shënon...

24 maji është Dita e Presidentit. Presidentja e Kosovës, Vjosa Osmani, ka thënë se kjo ditë është vendosur nga presidenti historik, Ibrahim Rugova. Osmani ka thënë...

Të fundit nga rubrika