Nis takimi mes Konjufcës dhe Escobarit

Ka filluar takimi mes kryeparlamentarit Glauk Konjufca dhe të dërguarit të posaçëm amerikan për Ballkanin Perëndimor, Gabriel Escobar. Në këtë takim nuk do të ketë deklarim për media. I dërguari i posaçëm amerikan për Ballkanin Perëndimor, Gabriel Escobar, në ditën e dytë të vizitës së tij në Kosovë, është takuar me krerët e shtetit. Fillimisht, … Vazhdoni me leximin e Nis takimi mes Konjufcës dhe Escobarit