Plagosja e nënës dhe vajzës në Fushë Kosovë – Si mori plagë vdekjeprurëse i dyshuari?

Një plagosje ndodhi të shtunën rreth orës 11:45 në rrugën ‘Besa Besë’ në Fushë Kosovë, ku nënë e bijë u plagosën nga një i dyshuar i cili u arratis menjëherë pasi kreu plagosjen. Policia fillimisht ka njoftuar se një plagosje ka ndodhur në Fushë Kosovë. Në njoftimin e tyre thuhej se është identifikuar personi që … Vazhdoni me leximin e Plagosja e nënës dhe vajzës në Fushë Kosovë – Si mori plagë vdekjeprurëse i dyshuari?