Serumi që parandalon rënien e flokëve

Serumi "DR. Jacob" ka përbërës natyralë që nuk mund të shkaktojë efekte anësore, ndihmon në parandalimin dhe regjenerimin e flokëve dhe preferohet të përdoret rregullisht për të pasur efekte pozitive

Serumi dr. JACOB është shumë i rëndësishëm për të parandaluar rënien e flokëve. Produkti i ndihmon njerëzve që të luftojnë me rënien e flokëve, problemet me skalpin e kokës si edhe për rigjenerimin e tyre.

Përmbajtja është në formën e vajit, do të aplikohet ne kokë aty ku flokët kanë rënë, duke bërë të mundur kështu rigjenerimin e folikulave të reja dhe ti stimulojë ato që te rriten. Matjet e shkenctarëve ka shënuar një rritje të flokëve prej 3 cm-20 cm në ditë, transmeton “drjacobhaircare.com”.

Ka shumë produkte në treg që janë të mira për ndërtimin e folikulave të flokëve, por përdorimi i tyre shpesh ka efekte anësore shumë negative. Prandaj, serumi është i përbërë vetëm nga përbërësit natyralë që nuk mund të shkaktojë efenkte anësore apo irritime në skaplin e kokës. Shishja e serumit është e qelqtë dhe hermetikisht e mbyllur, që të mbrohet nga faktorët e brendshëm dhe të jashtëm.

Ilustrim

Ky serum do të fuqizojë strukturën e flokëve dhe do të stimulojë rritjen e flokëve dhe shkëlqimim e tyre.

Dr. Jacob është një formulë për rritjen e flokëve që është blerë nga më shumë se 10.000 njerëz brenda një muaji, serumi preferohet të përdoret rregullisht për të rezultuar në efekte pozitive.

Shija e redaktorit

Bujar Osmani, kandidat i BDI-së për president në Maqedoninë e...

Kryetari i Bashkimit Demokratik për Integrim, Ali Ahmeti, ka bërë të ditur se Bujar Osmani do të jetë kandidati i partisë së tij në...

Komandanti i Gardës së Ajova-s bashkë me gjenerallejtënant Jashari shohin...

Komandanti i Forcës së Sigurisë së Kosovës (FSK), gjenerallejtënant Bashkim Jashari, së bashku me komandantin e Gardës së Ajova-s, gjeneral major Stephen E. Osborn,...

Kreshnikët e Shalës së Bajgorës

Ulërima e 300 spartanëve dhe mbretit Lenoidhas, i trimërohet e me cinizëm i buzëqesh vdekjes, tash e 2500 vjet. Shaljanët, mund të kenë dëgjuar për...

Të fundit nga rubrika