Shfrytëzoni ofertën e jashtëzakonshme për Dacia STEPWAY – stil, performancë dhe komoditet në një çmim të papërsëritshëm!

Vëmendje të gjithë entuziastëve të makinave! Auto Mita ka një ofertë elektrizuese që do ta bëjë zemrën tuaj të rrahë dhe kuletën tuaj të buzëqeshë. Përgatituni për Dacia STEPWAY me paketën e lartë ‘Expression’, me ndërruesin atomatik dhe motorin TCe 90KF me benzinë, të gjitha me një çmim të parezistueshëm!

Bëhuni gati për të përjetuar përzierjen e përsosur të stilit, performancës dhe prakticitetit, pasi Dacia STEPWAY mund të jetë juaji për çmimin e jashtëzakonshëm prej 18,990 Euro ose thjesht 213 Euro në muaj.

Dacia STEPWAY nuk është makina juaj e zakonshme. Është një deklaratë. Me dizajnin e saj të shkëlqyeshëm dhe aerodinamik, kjo bukuroshe është e çuditshme në rrugë. Imagjinoni të udhëtoni nëpër rrugët e qytetit, të ktheni kokën kudo që të shkoni dhe të bëni një përshtypje të guximshme.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Auto Mita (@auto.mita)

Dacia STEPWAY ka këto karakteristika:

Drita LED

Sistem Multimedia 8” me ‘touch’

Lidhje wireless për Android Auto dhe Apple

Sensor parkimi mbrapa

Sensor për reshje të shiut

4 xhama me hapje elektrike

Pasqyrat me lëvizje elektrike

Drita të mjegullës

Tempomat dhe limitues i shpejtësisë

Sistemi i frenimit emergjent autonom dhe shume pajisje tjera të sigurisë dhe komoditetit.

Kjo ofertë nuk do të zgjasë përgjithmonë – validiteti i saj është deri më 30 qershor, ndaj mos e lini t’ju ikë!

Rinovoni stilin tuaj, ndizni pasionin tuaj dhe përqafoni emocionet e rrugës me Dacia STEPWAY. Nxitoni, koha po mbaron!

Për më shumë informacione kontaktoni në:

Facebook: Auto Mita

E-mail:[email protected]

Nr.tel:045 500 588

Artikull i sponzorizuar

Auto Mita

Shija e redaktorit

Tenori Ramë Lahaj do të sjellë në Kosovë yjet e...

Festivali “RLIOF” në edicionin e tretë do të sjellë në Prishtinë yjet e operës botërore, këtë e ka bërë të ditur tenori me famë...

Ricky Martin dhe Enrique Iglesias do të performojnë në Tiranë

Këngëtarët e njohur, Ricky Martin dhe Enrique Iglesias, do të performojnë në Tiranë, këtë e ka bërë të ditur kryeministri i Shqipërisë, Edi Rama. Enrique...

Osmani e dekoron shkrimtarin Ismail Kadare me urdhrin “Hasan Prishtina”

Presidentja e Republikës së Kosovës, Vjosa Osmani e ka dekoruar shkrimtarin Ismail Kadare me urdhrin “Hasan Prishtina”. Osmani ka thënë se me veprat shkrimtari Kadare...

Të fundit nga rubrika