Spanja dyfishon epërsinë me supergolin e Fabian Ruiz

Fabian Ruiz shënon supergol për kombëtaren e Spanjës kundër Kroacisë.

Spanja dyfishon epërsinë ndaj Kroacisë

Realizoi Fabian Ruiz në minutën e 32-të.

Ndërsa golin e parë për spanjollët e shënoi Ruiz në minutën e 29-të.

Spanjë – Kroaci, formacionet zyrtare: De La Fuente dhe Dalic e nisin me më të mirët

Shija e redaktorit

Spanja kampione e Evropës për herë të katërt

Ka mbaruar super ndeshja mes Spanjës dhe Anglisë në kuadër të finales së Kampionatit Evropian 2024. Pas një loje fantastike, Spanja ka përmbyllur ndeshjen me...

Spanja në finale, mposht Francën

Kombëtarja e Spanjës ka arritur kualifikimin në finale të Euro 2024, pasi mposhti me rezultat 2:1 kombëtaren e Francës në gjysmëfinale. Në pjesën e dytë...

Ballkani triumfon në ndeshjen e parë kualifikuese në Ligën e...

Ballkani ka fituar 2-1 ndaj Santa Coloman në 1/8 e fazës kualifikuese në Ligën e Kampionëve. Ndeshja nisi me një ritëm të qetë, por që...

Të fundit nga rubrika