L-Montana rikthehet me këngën “Tirana”

L-Montana rikthehet me këngën “Tirana”

Këngëtari L-Montana, ka publikuar projektin e ri muzikor pas një kohe pauzë.

“Tirana” mban titullin kënga, e cila është kompletuar edhe me videoklip, po ashtu në kryeqytetin e Shqipërisë.

Për klipin vlen të ceket se u kujdes Pro Video Tirana.

Producimi, miksimi dhe masterizimi i këngës u bë nga Don Gima.

Kjo këngë tani është e disponueshme në platformën YouTube dhe besohet se do të pritet mirë nga publiku.

Veç kësaj, L-Montana po pëlqehet mjaft shumë për stilin e tij muzikor dhe mënyrën e të të interpretuarit.

Shija e redaktorit

Shefja e katalunasve në Parlamentin e Spanjës: S’do të ndalemi...

Partia katalunase “Junts per Catalunya” kanë marrë një iniciativë në Parlamentin e Spanjës për t’i kërkuar Qeverisë së Spanjës njohjen e pavarësisë së Kosovës...

Mark Rutte do të jetë në krye të NATO-s

Mark Rutte do të jetë sekretari i ardhshëm i Përgjithshëm i NATO-s, pasi të 32 anëtarët e aleancës ranë dakord që kryeministri holandez në...

Nëna e Leotrimit: Djali im paska qenë i krejt Kosovës

Gjatë së martës, më 18 qershor, që shënonin 25-vjetorin e Ditës së Çlirimit të Skenderajt, është përuruar shtatorja Leotrim Ahmetit, 7-vjeçarit të vrarë gjatë...

Të fundit nga rubrika